Lekkie leżaki na pożegnanie lata

Wypożyczalnia leżaków

A może organizujesz przyjęcie odbywające się w ogrodzie albo z wiodącymi motywami plażowymi? Jeżeli twoja odpowiedź jest twierdząca, to nie możesz pominąć propozycji lekkich, ale stabilnych leżaków, które są dostępne także w ofercie wynajmu mebli eventowych. Dzięki nim każde przyjęcia nabierze koloru.

Do wyboru, do koloru

Przede wszystkim w ofercie mebli eventowych znalazło się aż 11 różnych kolorów leżaków, od bardziej stonowanych, aż po zdecydowanie bardziej żywe. Brązowy, czerwony, zielony, niebieski, popielowy, pomarańczowy, grafit, limonka, czarny, żółty, biały – to wszystkie dostępne kolory. Dlatego dobierzesz je w zależności od konkretnego typu organizowanego przez siebie przyjęcia. Jeżeli nadal ci mało świetnych propozycji, to każdy model leżaka wykonany został z tego samego drewna bukowanego najwyższej jakości. Jest to drewno bezsękowe, dlatego ramy leżaków prezentują się wyjątkowo okazale. Jakie są zalety polecanych przez nas leżaków? Przede wszystkim cała konstrukcja jest lekka, ale przy tym stabilna. Zaproszeni goście z łatwością przestawią swoje leżaki w najbardziej dogodne dla siebie miejsce, a ty tym samym zdobędziesz konieczną przestrzeń eventu. Innym plusem dla miłośników dbałości o szczegół z pewnością okaże się estetyka wykonania każdego poszczególnego leżaka. Drewno nie zostało pokryte lakierem, a więc jest przyjazne środowisku.

Wykorzystanie leżaków

Leżaki z drewna bukowego świetnie sprawdzą się w trakcie przyjęć na świeżym powietrzu. Zachęcają wręcz do wygodnego ułożenia się na nich i rozkoszowaniu się przyjemną pogodą, miłą rozmową, czy smacznymi drinkami. Leżaki mogą zostać użyte także w pomieszczeniu, nadadzą mu wówczas niezobowiązującego, lekkiego charakteru, który pasuje do różnego typu imprez. Dzięki leżakom możesz zaprezentować swój nowy produkt w całkowicie innym wymiarze, aranżując na miejscu na przykład ogród pełen kwiatów lub rajską plażę. To całkowicie nowe podejście, które jednak zostanie docenione przez twoich gości. Pamiętaj, że decydując się na najwyższą jakość i estetykę wykonania, jednocześnie czerpiesz z najlepszych, klasycznych źródeł.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan