Hoker barowy 22

Wynajem stołów Egg

Krzesła barowe w ostatnich latach przeszły ogromną rewolucję, a raczej ewolucję jeśli chodzi o wzornictwo, materiały z jakich są produkowane i oferowane dla Państwa, tylko dlatego, żeby dopasować się do otaczającej nas rzeczywistosci, do coraz to nowszych technik produkcyjnych, nowych technologii materiałów i tworzyw sztucznych. Obserwujemy również wielorodność i nieograniczoną kreatywność jeśli chodzi o Państwa pomysły i propozycje wystroju czy to wnętrz naszych mieszkań i domów, ale także miejsc pracy, lokali i pomieszczeń użyteczności publicznej, aż po sale klubowe, lokale restauracyjne czy wnętrza kawiarniane lub barowe. Idąc z duchem czasu, nasza firma również nie pozostaje obojętna na teraźniejsze oczekiwania naszych klientów i wychodzi na przeciw wszelkim z możliwych gustom i wręcz fanaberiom - w pozytywnym tego słowa znaczeniu - uzupełniając nasze oferty w coraz to ciekawsze i nietuzinkowe propozycje

Hoker, który umili czas każdej imprezy eventowej

Jeżeli chcą Państwo zorganizować spotkanie dla przyjaciół, badź spotkanie, które ma mieć bardziej luźny charakter to z pewnością zainteresuje Państwa proponowany przez nas model krzesła barowego Hoker 22. Jak sama nazwa wskazuje to jest propozycja do wyorzystania przede wszystkim w lokalach, gdzie znajdują się duże bary, czy lady, ale i również wysokie stoliki - bo przy takich meblach nasze krzesło będzie prezentować się najlepiej. Krzesło ma nowoczesny dizajn, wykonane jest bardzo solidnie z doskonałego tworzywa. Okragłe, głębokie, dopasowane anatomicznie siedzisko posiada bardzo interesujące oparcie, co w tego typu krzesłach jest nie takie oczywiste. Oparcie nie jest wysokie, umiesczone jest mniej więcej do wysokości lędźwi, co z pewnościa jest przyjemne i relaksujące siedząc przez dłuższy czas i wpływa na komfort uczestnictwa w spotkaniu. Krzesło stoi na jednej, metalicznej nodze, bardzo estetycznie wykonanej, zamocowanej na dole do okrągłej podstawy, szerokiej i stabilnej co gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Pod siedziskiem znajduje się dosyć istotny szczegół, a mianowicie regulacja wysokosci siedzenia. Mechanizm pneumatyczny uruchamiamy za pomocą małej rączki, doskonałe rozwiazanie i bardzo uniwersalne - każdy Państa gość indywidualnie może dopasować wysokość krzesła do swoich potrzeb i oczekiwań. Prezentowany model przeznaczony jest głównie do pomieszczeń zamkniętych, ale ale i równie dobrze spełni swoją rolę na otwartych eventach, w plenerze pod warunkiem, że będzie utwardzona i równa powierzchnia.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan