Krzesło Napoleon

stolik koktajlowy wypożyczenie

Z bogatej propozycji naszej firmy pragniemy Państwa zachęcić szczególnie do skorzystania z szerokiego asortymentu jakim dysponujemy jeśli chodzi o krzesła. Posiadamy bardzo szeroki i różnorodny wachlarz modeli, które cechuje nowoczesne wzornictwo dostosowane do najnowszych trendów modowo -dizajnowych, meble, które posiadamy są wykonane przez najlepsze firmy działające w tej branży, z najlepiej dobranych mateiałów i tworzyw, są bardzo eleganckie, estetyczne o wysokiej jakości jeśli chodzi o całokształt wizualny, bo efekt wizualny jest równie, a może przede wszystkim szalenie istotny w doborze na określoną uroczystość czy spotkanie przez naszych klientów. Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom i uzyskanie pełnej satysfakcji i Państwa oraz oczywiście Państwa gości - bo to dla nich tu jesteśmy.

Krzesło, które zapewni niepowtarzalny design

Jeżeli poszukują Państwo mebli do siedzenia o tradycyjnym kształcie i formie to z pewnością spełni Państwa oczekiwania krzesło napoleon, które posiada w ofercie nasza firma. Prezentowany model krzesła jest wykonany ze sztucznego tworzywa o bardzo wysokiej jakości, cechuje go wyprofilowane, a co za tym idzie wygodne szerokie siedzisko w kształcie prostokąta, z siedziskiem tym pięknie komponuje stylowe oparcie, jest ono wzorowane na pięknych krzesłach jakie możemy spotkać w zestawie z pieknymi stołami w jadalniach naszych domów. Oparcie posiada odpowiednią dostosowaną do sylwetki ciała wysokość - to poziom mniej więcej do połowy pleców, jest ono z prześwitami, czyli składa się z sześciu szczebelków, z czego dwa po obu brzegach są grubsze, a ich przedłużenie stanowią tylnie nogi krzesła, pozostałe cztery są cieńsze, ale wszystkie posiadają ozdobniki, które podkreślają elegancję krzesła i nadają specjalnego charakteru, nietuzinkowego.Górna krawedź oparcia jest wyprofilowana na kształt falbanki - jest to bardzo dekoracyjny motyw w tym modelu. Prezentowane krzesło jest typem krzesła uniwersalnego - czyli mówiąc wprost - zastosowanie i wykorzystanie go jest bardzo szerokie. Idealnie zapełni salę, bądź przestronną wielką aulę w pomieszczeniach zamkniętych, ale świetnie się sprawdzi również na zewnątrz, dopełniając jakieś spotkanie w plenerze i nadając takiemu spotkanie delikatnie uroczysty charakter. Krzesło jest bardzo lekkie, nie sprawia żadnych kłopotów przy rozkładaniu czy składaniu, można je dowolnie ustawiać i nie ma obaw przed zlymi warunkami atmosferycznymi jeśli maja Państwo zamiar zorganizować spotkanie w plenerze.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan