Krzesło fold

Z dobrym krzesłem daleko zajdziesz. Tak przewrotnie może brzmieć hasło reklamowe naszej firmy. I nie będzie to żaden żart lub co gorsza jakaś mierna prowokacja jakich dzisiaj wokół nas mnóstwo. Codziennie biegamy, chodzimy, załatwiamy różne sprawy w pozycji pionowej bo tak jestesmy skonstruowani jako ludzie i w związku z tym z nieukrywaną przyjemnością często szukamy chociaż chwili, żeby usiąść, ale usiąść wygodnie, tak , żeby odpoczęło nasze ciało,ale oprócz wygody istotne znaczenie ma także wygląd, czyli kształt, kolor, forma i ogólne wrażenie - po prostu dobrze jeśli mebel po prostu nam się podoba, a jeśli jest do tego wygodny, praktyczny i uniwersalny czyli możliwy do zainstalowania w każdym wnętrzu to jest już idealnie.

W tej ofercie mamy dla Państwa propozycję kolejnego krzesła znacząco odbiegającego w swojej stylistyce od standardowych krzeseł. Jest to krzesło fold, dosyć oryginalna i ciekawa propozycja dla tych z Państwa, którzy lubią i cenią sobie nietuzinkową stylistykę i nowoczesność. Nasz model wykonany jest z tworzywa bardzo charakterystycznego dla tego typu mebli, zapewniającego wysoką jakość, bardzo dobre wrażenia estetyczne oraz co jest rzeczą podstawową i najważniejszą, zapewnia bezpieczeństwo w użytkowaniu w najwyższym stopniu. Krzesło posiada głebokie siedzisko, jest ono owalne i tworzy jedną całość z oparciem, patrząc na krzesło widzimy jakby wydrążoną w bryle elipsę, bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym równiez są podłokietniki po obu stronach siedzenia, przypominają one kołnież otaczający oparcie przechodzący łagodnie na wysokość siedzenia, a dolnej części stanowi rant dolnej części krzesła. Zamiast tradycyjnych cztetech nóg, czy jednej nogi podtrzynujacej siedzienie i oparcie, krzesło fold posiada mocną obudowaną podstawę, co nadaje masywnego charakteru i kojarzy się z solidną stabilnością. Zaprezentowany tu model krzesła jest propozycją dla wyszukanych odbiorców, dla Państwa, którzy pragną podkreślić swoją indywidualność, otwartość, kompatybiolność ze sztuką współczesną. Mebel można doskonale wykorzystać jako siedzisko we wszelkiego rodzaju nowoczesnych wnętrzach, jasnych, przeszklonych, z elementami metalicznymi, ale także bardzo dobrze spełni swoją rolę na tarasach, balkonach, gdzie znajduje się twarda powierzchnia. Krzesło fold jest to lekkie krzesło, pięknie prezentujące się w zestawie i nie sprawiające trudności w ustawieniu według Państwa gustu.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan