Lampa wisząca papierowa

Lampa wisząca papierowa

Z oświetleniem jest jak z jedzeniem - albo jest dobre, albo nie. I może dla niektórych zabrzmi to banalnie lub wręcz smiesznie, ale to jest jak najbardziej prawdziwe stwierdzenie. Wyobraźmy sobie piękną salę - bal - kolorowo udekorowane stoły, przystrojone krzesła, kwiaty na stołach w wazonach , świece w lampionach lub na świecznikach , pyszne jedzenie, stoly suto zastawione pysznymi przekąskami, p[iękna porcelana, szkło i to wszystko w ciemności, w źle oswietlonym wnętrzu , jaki efekt? Słaby, mierny, a w zasadzie żaden - nic nie wygląda i nic nie smakuje tak jak powinno - walory wizualne nie mają miejsca w takim antruażu, a chodzi o to zeby je wydobyć w sposob maksymalny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przy pomocy dobrego oświetlenia można wyczarować klimat nastrój, stworzyć pożadaną atmosferę we wnętrzu.

Lampa, która urozmaici każde wydarzenie

Jedną z nietuzinkowych propozycji jaką nasza firma ma do zaoferowania dla Państwa jezeli chodzi o asortyment związany z oswietleniem jest ta oto prezentowana lampa wisząca papierowa. Propozycja jest o tyle ciekawa,że większość lamp jakie mogą Państwo odnaleźć wśród naszych modeli to lampy stojące. Tu mamy lampę wiszącą, pięknie wykonany abażur z papieru w odcieniach pastelowych, delikatnie pomarszczony, cały w koło jakby opleciony niesymetrycznie tasiemką, co nadaje fantazyjności i stanowi niewątpliwie szczególny motyw dekoracyjny przyciągający uwagę. Lampa jest bardzo delikatna, lekka, zawieszona przy suficie sprawia wrażenie jakby wisiała bombka choinkowa wykonana z waty cukrowej. Jeżeli planują Państwo zorganizować na przykład bal lub zabawę dla swoich przyjaciół bądź dla rodziny i ma to być impreza w klimacie konfetti, balonów dekoracji z kolorowej bibuły i cekinów to na pewno świetnym uzupełnieniem całego antruażu będzie ta właśnie lampa. Przepięknie będzie sę prezentować w jasnej, przestronnej sali, gdzie w towarzystwie papierowych dekoracji, serpentyn, balonów nada bajkowego klimatu Państwa zabawie. Jest to również idealna propozycja jeśli chcą Państwo zorganizować bal dla swoich pociech , dzieci z pewnością będą zachwycone takim elementem oświetlenia, zarówno barwa jak i kształt i cała forma lampy kojarzy się ze słodyczą, bajkowym nastrojem i dobrą zabawą.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan