Lampion stojący

Ghost transparent

Każde mieszkanie, dom, lokal użytkowy, ogólnie mowiąc - każde wnętrze w którym przebywają ludzie, ale także powierzchnie znajdujące się na zewnątrz naszych mieszkań, domów, miejsc, w których lubimy przebywać nie może się obejść bez dodatków, dekoracji, przedmiotów, które uwielbiamy i nie wyobrażamy sobie bez nich naszego życia. Każdy z nas lubi się otaczać ciekawymi, estetycznymi, a przy okazji funkcjonalnymi przedmiotami, które oprócz tego,że umilają nam życie - powinny również w nietórych przypadkach oczywiście - spełniać funkcje praktyczne.

Światło ma swój sens

Zapewne do takich przedmiotów, które pełnią obie te funkcje czyli i dekorują nam pomieszczenia ciesząc nasze i naszych gości oczy, ale i funkcję praktyczną, należą wszelkiego typu i rodzaju elementy oświetlenia. Temat oświetlenia jest bliski nam wszystkim chociażby z tej prostej przyczyny, że bez światła nie ma życia. I to dosłownie, oczywiście z duzej części naszego życia korzystamy ze światła dziennego i jakże nas cieszy, że mamy taką możliwość bo nie ma nic piękniejszego niż słońce na niebie i piękna jasność słonecznego dnia , ale bywają dni deszczowe, pochmurne i szare, zwłaszcza w sezonie jesienno - zimowym, gdzie tego światła mamy jak na lekarstwo, nie pozostaje nam nic innego jak skorzystać z cudów techniki i cywilizacji jakim jest oświetlenie sztuczne w postaci żarówki osadzonej w przepięknych, kolorowych, bogato zdobionych ale i surowych bez zbędnych ozdobień, nastawionych bardziej praktycznie niż dekoracyjnie - lampach. Wybór jest ogromny, szeroka paleta kształtów, kolorów, wielkości i sposobów zastosowania poszczególnych propozycji lamp jaką posiadamy w naszej ofercie zaspokoi najbardziej wysublimowane gusta osób zainteresowanych.

Lampion łatwo przemieszczać

Z pewnością taką propozycją jest lampion stojący, który ma nasza firma przyjemność tu Państwu zaprezentować. Lampion wykonany jest z metalu, ma on kształt prostopadłościanu, kwadratową podstawę, która stanowi miejsce na świece, boczne sciany lampionu stanowią prześwity,dzięki nim swiatło pięknie się rozprasza we wszystkie strony, górna część jest ozdobiona krótkimi szczebelkami, a na górze znajduje się ozdobnik, który zarazem stanowi rączkę do wygodnego przenoszenia lampionu. Całość jest unikalnym elementem oświetleniowo - dekoracyjnym, wykorzystanie takiego motywu wystroju zapewni niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu, nada nutki romantyzmu, cudownie otuli subtelnym światlem i wywoła odczucia błogiego spokoju i pełnego relaksu. Lampion wyśmienicie spełni dopełnienia oświetlenia również na zewnątrz, wieczorem w ogrodzie czy na tarasie fantastycznie będzie zaznaczał miejsca, które będą Państwo chcieć w szczególny sposób zwrócić uwagę swoich gości i wprowadzić ich w zachwyt.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan