Lampka stojąca stalowa

Lampa stojąca stalowa

Światlo odgrywa bardzo ważną rolę w naszym codziennym życiu, w wypełnianiu swoich prac czy obowiązków zarówno w domu jak i w pracy, szkole i oczywiście wtenczas, gdy jestesmy na wieczornym spotkaniu, określonej czasowo i miejscowo uroczystości. Grą świateł możemy stworzyć pożądany nastrój, nadać szczególnego charakteru i klimatu pomieszczenia, wyeksponować to na co chcemy zwrócić uwagę naszych gości. Oprócz oświetlenia tradycyjnego , takiego które zazwyczaj jest przypisane dla każdego pomieszczenia - czyli wiszacych górnych lamp oraz bocznego oświetlenia w postaci przeróżnych kinkietów, i w szerokim asortymencie lamp podłogowych, jakie również posiadamy w naszej ofercie - bardzo istotną rolę, a zwłaszcza w szczególnych okolicznościach odgrywa lampka stojąca.

Lampka praktyczna i uniwersalna

Propozycją lampy jaką chcielibyśmy Państwu gorąco polecić to propozycja bardzo oszczędna w formie, ale za to bardzo praktyczna i uniwersalna. Jest to lampka stojąca stalowa. Mocną stroną tego modelu jest z pewnością fakt, że lampka jest nieduża, do niewielkiej okrąglej podstawki zamocowany jest stalowy pręt, giętki - można nim sterować kont nachylenia lampki do podłoża na której lampka stoi - najczęsciej to stół, blat stolika czy lada lub wówczas kiedy potrzebujemy uzyskać efekt doświetlenia - można pręt wyprostować - wtenczas uzyskamy efekt rozproszenia światla i doświetlimy w ten sposób nasze pomieszczenie. Tego typu lampka świetnie znajdzie zastosowanie w sytuacji kiedy organizują Państwo jakieś szkolenia czy odczyty, gdzie zaproszeni goście będą korzystac z pomocy naukowych w postaci wszelkiego rodzaju poradników, słowników czy książek w wersji papierowej lub kiedy będzie trzeba coś ważnego zanotować w formie notatek albo za pomocą nowoczesnych nośników danych - dodatkowe światło na biurkach czy stolikach jest wprost niezbędne. Z uwagi na fakt, że lampka jest oszczedna w formie nie zajmuje wiele miejsca, doskonale spełnia swoją rolę oświetlając dokladnie to miejsce, w które skierujemy strumień światla. Lekka, delikatna konstrukcja nie stanowi żadnego problemu zarówno w transporcie jak i w rozstawieniu i podpięciu jej do sieci. Wszechstrone i uniwersalne zastosowanie tego modelu sprawia, że bardzo serdecznie polecamy go Państwa uwadze.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 575 512 074
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 575 512 824
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan