Stolik crystal square

Wynajem stołów Egg

Stoły, stoliki, krzesła , namioty, artykuły oświetleniowe - z tego słyniemy i tym się szczycimy, że możemy zawsze Państwu służyć pomocą, w naszych magazynach znajdą Państwo to wzystko co jest potrzebne do zorganizowania w sposób wysoce profesjonalny eventu, rautu, balu, wesela - każdej z tych uroczystosci podołamy w stu procentach, zapewnimy profesjonalną obsługę i zagwarantujemy najwyższą jakość naszych mebli zgodną z nowinkami światowymi i trendami obowiązującymi w szerokim świecie. Wszak nasza firma to solidność, wysoki standard obsługi i meble o najwyższej jakości zarówno pod kątem technologiczno - technicznym jak mi wizualnym. Oba te czynniki są w dzisiejszych czasach szalenie ważne i istotne dla każdego kogo dotyczy temat organizowania wielkich na szeroką skalę eventów, ale i także małych kameralnych spotkań o różnym charakterze. Zawze, w każdym z tych przypadków potrzeba jednego - wyposażenia - nie ma innej możliwości, żeby jakakolwiek impreza odbyła się przy udziale gosci, a co ważniejsze przy udziale i zadowoleniu i pełnej satysfakcji po stronie organizatorów i uczestników spotkania.

Mały stolik na wielkie konferencje

Perełką w naszej ofercie są małe stoliki z przeznaczeniem nie na wielkie konferencje w ogromnych salach, lecz na małe bankiety w kameralnych pomieszczeniach o specyficznym wyciszonym klimacie, gdzie nastrój tworzy cicho brzmiąca z dali muzyka a nasi goście siedzą w wąskich gronach i w atmosferze relaksu sączą kawę bądź wykwintne drinki wymieniając się wiedzą i spostrzeżeniami. Stolik crystal square doskonale sprawdzi się właśnie w takich okolicznościach, jest nieduży, zgrabny i elegancki, posiada kwadratowy blat - kojarzony z klimatem małej kameralnej kawiarenki, blat jest osadzony na dekoracyjnej smukłej nodze, co nadaje charakter delikatnosci i subtelności, a wykończeniem jest symetryczna kwadratowa podstawa która zamyka całą formę i upiększa całość nawet dla najbardziej wymagających odbiorców. Stolik jest bardzo ustawny właśnie z uwagi na kształt blatu, bez wiekszych komplikacji można go dowolnie łączyć tworząc i kreując wnętrze według Państwa upodobań i fantazji. Jest to bardzo atrakcyjna propozycja dla wszystkich z Państwa, a szczególnie dla tych, którzy cenią styl, klimat ciepła połączony z praktycznością i nowoczesnością. Mebel polecany głównie do wewnątrz, do pomieszczeń zamkniętych, ale oczywiście wszystko w Państwa gestii i sugestii. Możliwości są ogromne, gorąco polecamy.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan