Stolik koktajlowy

Stolik koktajlowy fi80

Codzienna gonitwa, szybkie tempo życia, natłok spraw, kóre nas oplatają jak bluszcz, powodują, że to niewiarygodnie szybkie tempo przekłada się także w sferę naszego relaksu, odpoczynku, ale przed tym także na nasze sprawy zawodowe, biznesowe, organizacyjne. Świat pedzi do przodu - w każdej sferze obserwujemy to codziennie - więc i biznes nie pozostał obojetny - spotkania , rauty, eventy również coraz częściej nabierają innej formy, innego - szybszego tempa - i w organizacji jak i również w przebiegu spotkania. Wszak jak ktoś kiedyś mądrze powiedział - czas to pieniądz, a pieniądze może szcześcia nie dają, ale pomagają w osiągnięciu takiego stanu ducha i ciała. I zapewne doskonale rozmawia się o nich na wszelkiego rodaju spotkaniach z naszymi partnerami biznesowymi - tymi stałymi - ale takie spotkanie jest świetnym podłożem do pozyskiwania nowych ciekawych i owocnych kontaktów.

Idealny na przyjęcia koktajlowe

Przyjecie koktajlowe jest równie ważnym i uroczystym wydarzeniem co wielki raut czy bankiet ogranizowany dla partnerów biznesowych albo po prostu dla przyjaciół i rodziny. Stolik koktajlowy jest propozycją dla tych wszystkich, którzy pragną zorganizować popołudniowe przyjęcie, czy spotkanie, które będzie mieć charakter nieco luźniejszy i mniej wystawny od uroczystości organizowanych na wielką skalę z wykwintnym menu i wpisaną w scenariusz zabawą. Ta propozycja stolika jest bardzo charakterystyczna i typowa jeśli chodzi o model koktajlowy. Niewielki okragły blat wykonany jest z tworzywa, które jest odporne na wszelkiego rodzaju poplamienia, zamoczenia czy pęknięcia, blat podtrzymuje metalowy stelaż, który jest składany co jest niezmiernie praktyczne przy transporcie i ustawianiu stolika.W dolnej części stelaża po obu jego stronach znajdują się poprzeczne metalowe wsporniki, które zabezpieczają całą konstrukcję i zapewniają stabilność i bezpieczeństwo. Stolik koktajlowy jest na tyle elastycznym meblem, że bardzo dobrze można go wykorzystać w pomieszczeniach zamkniętych we wnętrzach zarówno kameralnych gdzie liczba gości jest ogramiczona z uwagi na powierzchnię miejsca, ale wyśmienicie pasuje na zewnątrz, na otwartej szerokiej przestrzeni, ustawiając go w dowolny sposób, tak, aby goście mogli swobodnie przystanąć i porozmawiac przy lampce wina. Z pewnością jest to ciekawa propozycja dla Państwa na zorganizowanie spotkania w bardzo ostatnio modnym stylu koktajlowym, godna uwagi i inspiracji.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan