Stół bankietowy składany

Wynajem stołów Egg

Oprócz szerokiej i różnorodnej oferty krzeseł wśród mebli eventowych nasza firma posiada także bogaty wybór stołów i akcesorii niezbędnych do zorganizowania różnego rodzaju uroczystości. Stół stanowi niezbędny element wyposażenia każdego domu, to przy stole siadamy wspólnie do posiłku, przy stole często odbywają się rodzinne spotkania na których omawiane są najistotniejsze sprawy dotyczące spraw i obowiązków dotyczących prawidłowego funkcjonowania w naszym dzisiejszym świecie. Nikt nie wyobraża sobie sali, jakiegokolwiek pomieszczenia w którym odbywa się event czy spotkanie o określonym charakterze i na sali nie ma stołów czy choćby stolików przy których można posadzić szanownych uczestników spotkania. Byłoby to conajmniej dziwne i bardzo niekorzystnie odebrane przez gości - okazywałoby brak szacunku i zaangażowania organizatorów wobec nich.

Popularny mebel przy spotkaniach

My wychodzimy na przeciw takim sytuacjom i w zwiazku z tym chcemy zaprezentować teraz Państwu hit spośród wielu naszych propozycji jeśli chodzi o stoły czy stoliki. Mowa tu o stole bankietowym okrągłym. Jest to bardzo popularny mebel wykorzystywany do organizowania przeróżnych spotkań począwszy od towarzyskich, poprzez rodzinne, a na biznesowych skończywszy. Stół ten ma duży okrągły blat , wykonany z nieprzemakalnego tworzywa, odpornego na wszelkie niespodziewane sytuacje, które mogą się Państwu przydarzyć podczas organizowanej uroczystości. Blat jest wzmocniony na brzegu metalową obręczą, co stanowi bardzo solidne spoiwo, ale też takie wzmocnienie jest bardzo przydatne podczas transportu i podczas dostarczenia stołu na miejsce, po prostu z łątwością można ten blat toczyć po ziemi, oszczędzamy w ten sposób czas i energię. Stół posiada cztery nogi metalowe, które bez trudu można odkręcić, co ułatwia transport oraz składowanie stołów. Okragły stół zawsze kojarzy się z dobrą atmosferą, przyjaznym klimatem, ale przede wszystkim pięknie się prezentuje jeśli jest udekorowany badź to śnieżnobiałym obrusem, świeżymi kwiatami czy fantazyjnymi świecami. Jest doskonałym rozwiazaniem jeśli chodzi o wypełnienie wnętrza we wszelkiego rodzaju salach weselnych czy bankietowych aulach, ale również na zewnątrz, na otwartej przestrzeni pod wszelkiego rozaju namiotami czy pergolami, na pewno spełni Państwa oczekiwania w stu procentach.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan