Stół Crystal round

Cristal Round

Jeżeli mówimy, że do zorganizowania dobrego spotkania potrzebny jest krawat, wiedzsa, pewnośc siebie to z pewnościa mamy rację. Ale cóż to za spotkanie, jeśli nie możemy poświęcić odpowiedniej ilości czasu dla naszych gości, uwagi i skupienia nad tematem którego spotkanie dotyczy, spotkanie w sprawach biznesu czy zjazd rodzinny z okazji jubileuszu cioci Krysi. Czas n uwagę najlepiej wyrazić siedząc w ładnym pomieszczeniu, gdzie panuje przyjazna atmosfera i oczywiście siedząc przy stole. Bez tego elementu trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek nudane spotkanie, stół łączy ludzi, czy to o odmiennych poglądach, czy odmiennych wizjach dotyczących danej sfery naszego życia, czy w końcu odmiennych strategiach jakie posiadamy z naszym partnerem na przykład biznesowym. Muzyka łagodzi obyczaje, ale z całą pewnością stół służy do złagodzenia kwestii spornych, a w efekcie nawet do przekonania naszego gościa jeśli mamy na uwadze konkretne zagadnienie w określonym temacie. Stół jest nieodzownym meblem łącznie z krzesłem i oświetleniem, aby Państwa spotkanie można było zaliczyć do udanych i owocnych.

Stolik inny niż wszystkie

Z prawdziwą przyjemnością chcemy Państwu zaprezentować nieduży, praktyczny i bardzo estetycznie wykonany stolik Crystal round. Jest to mebel w całości zrobiony z mieszanki najnowocześniejszych tworzyw sztucznych, które są bardzo trwałe, odporne na wszelkie działanie czynników zewnętrznych takich jak wysoka czy niska temperatura, działanie promieni słonecznych lub opady deszczu. Stół Crystal round ma okrągły o niewielkiej średnicy blat , który jest przymocowany do smukłej, ciekawie wyprofilowanej nogi , w dolnej części noga zamontowana jest do kwadratowej podstawy. Ten model stołu przeznaczony jest z racji swej konstrukcji raczej do pomieszczeń zamkniętych, sal kawiarnianych, restauracji, ale także jeśli posiadają Państwo taras, pomieszczenie z utwardzoną powierzchnią w plenerze to również nie ma przeciwskazań na zastosowanie tej prezentowanej tu oferty. Jeżeli organizują Państwo bankiet, spotkanie w gronie przyjaciół i znajomych bądź kameralne spotkanie rodzinne i okazało się, że oprócz stołów, krzeseł, elementów dekoracyjnych czy oświetlenia potrzebują Państwo małych stolików aby móc postawić na przykład piękne wazony z kwiatami, duże świeczniki, lampiony czy inne dekoracje to ten model stolika jest trafiony w punkt. Z całą pewnością jako stolik uzupełniający i dopełniający wystrój i charakter spotkania spełni tą rolę doskonale i uroczyste spotkanie pozostawi niezpomniane wrażenie na jego uczestnikach. Oczywiście stolik może miec również zastosowanie także jako mebel główny przyjęcia czy spotkania.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 575 512 074
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 575 512 824
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan