Stół ever

Wynajem stołów Egg

Meble w naszej firmie stanowią znaczną część asortymentu, jaką posiadamy i proponujemu Państwu bardzo serdecznie. Głównie w naszej szerokiej bazie znajdują się krzesła - bardzo różnorodne w formie, kształcie, wielkości, kolorach i w różnym wzornictwie z uwagi na materiał z jakiego są wykonane od drewna poprzez tworzywo sztuczne czy metal, ale cóż znaczy samo krzesło - bez stołu, generalnie stół to podstawowy mebel bez którego trudno nam sobie wyobrazić egzystencję. Stół jednoczy ludzi, siadając do stołu mamy wewnętrzne poczucie spokoju i w większości przypadków raczej odbieramy pozytywne impulsy, co przekłada się na nasze zapewne zdrowie, ale i efekty na przykład naszej pracy - kiedy to przy stole omawiamy ważne projekty, podpisujemy bardzo korzystne umowy, kontrakty, które zapewniają dobrą prognozę dla naszych działań zawodowych, ale także w relacjach prywatnych, bardzo ważnych dla tej sfery naszego życia.

Dopasowany do każdego wnętrza

Jeżeli są Państwo na etapie gorących przygotowań do wielkiej uroczystości rodzinnej bądź spotkania na które planują Państwo zaprosić znaczną ilość gości i gości tych trzeba będzie wygodnie rozlokować i posadzic przy stole to mamy dla Państwa niezastapioną w takiej sytuacji propozycje. Jest to stół ever, nazwa sugeruje już na wstępie, że jest to propozycja bardzo uniweralna i praktycznie dostosowana do każdej sytuacji i zawsze świetnie spełniająca swoje przeznaczenie. Nasz prezentowany stół jest bardzo prosty i standardowy w swojej formie, posiada prostokątny blat wykonany z mocnego i odpornego tworzywa sztucznego, blat osadzony jest na stelażu metalowym, jest to gwarancja stabilności i łatwości w ustawianiu mebla na wszelakich powierzchniach i podłożach. Stół z uwagi na kształt blatu pozwala na szerokie jego zastosowanie jesli mówimy o ustawności. Doskonale utuli powierznię wnętrza ustawiając go pod ścianą, pozostawiając wolny środek jako miejsce na przykład na zabawę czy dla osadzenia jakiejś prezentacji, gdzie goście bez problemu będa mogli z każdego miejsca poświęcić swoją uwagę i skupienie właśnie na miejsce centalnie środkowe. Oczywiście z doświadczenia jakie posiadamy od naszych klientów wiemy, że ten model bardzo często stosowany jest przy okazji wszelkich odczytów, prelekcji, gdzie ustawiony w kilku szeregach wypełnia określoną powierzchnię sali, czy auli w sposód maksymalny co zapewnia ulokowanie optymalnej liczby gości. Stół w pełni funkcjonalny i uniwersalny, dostosowany do każdego wnetrza, ale i bez przeciwskazań można go wykorzystać w przeróznych okolicznościach w plenerze.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan