Stół konferencyjny 80x80

Wypożyczalnia stolików na konferencje

Istnieje cała gama stołów, codziennie siadamy przy naszych stołach w naszych domach, kiedy wyskoczymy na lunch podczas przerwy w pracy spożywamy posiłek czy pijemy kawę przy stole czy małym stoliku w barze, czy bistro, w pracy albo w szkole też często siedzimy przy stole - jest to biurko - ale ono również jest swojego rodzaju stołem. Jest to nieodzowny mebel w naszym życiu - oczywiście łącznie z krzesłem stanowi doskonałą całość i służy nam ku radości i zadowoleniu.Stół, a w zasadzie jego kształt i wygląd stanowią integralną część z otoczeniem, w którym przebywamy, dobrze - powiedzmy - dopasowany stół do wnętrza będzie niejednokrotnie podstawowym elementem wystroju, na którym spoczywać będzie atmosfera i klimat jaki chcemy uzyskać w danym dniu podczas imprezy którą właśnie Państwo organizują.

Konferencja w kształcie kwadratów

Jeżeli chcą Państwo zorganizować konferencję, prelekcje, odczyt lub spotkanie o podobnym czy zbliżonym charakterze to oczywiście oprócz mebli przeznaczonych do siedzenia będą Państwo potrzebować stoły, przy których posadzą Państwo szanownych uczestników tegoż spotkania. Prezentujemy Państwu stół konferencyjny o wymiarach 80x80. Jest to sredniej wielkości mebel, posiada mocny solidny blat osadzony na czterech metalowych nogach, cała konstrukcja nie jest skomplikowana, stół jest bardo poręczny jeśli chodzi o załadunek i transport, nie sprawia żadnego kłopotu podczas rozkładnia i układania w wielkich salach, aulach, czy wnętrzach, gdzie ma się odbywać spotkanie. Stół jest o tyle ciekawy, że można go ustawić jeden obok drugiego w rzędach, ale można także dać się ponieść wyobraźni i na przykład ustawić kilka w kształcie większych kadratów, tworząc swoistego rodzaju boksy, dzieki kórym można posadzić Państwa gości w zależności od charakteru grup tematycznych czy po prostu z uwagi na relacje kleżeńskie i zalezności wynikające z zależności personalnych. Bardzo uniwersalna propozycja, stół doskonale odnajduje się we wszelkiego rodzaju aranżacjach wnętrza, czy to w mniejszych bądź większych salach, lekkość i stabilność to cechy charakterystyczne przedstawionego modelu , doskonale prezentuje się solo - bez dostrojeń i dodatków w postaci obrusów czy serwet , powierzchnia blatu jest na tyle estetycznie wykonana, że każdy uczestnik spotkania będzie z pewnością usatysfakcjonowany podczas trwania konferencji.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan