Stół konferencyjny 120x80

Wynajem biurek

Z kilkudziesięciu różnorodnych ofert jakie mamy dla Państwa proponujemy teraz jedną z ofert mebli konferencyjnych, bardzo popularnych, mebli, które cieszą się wysokim zapotrzebowaniem naszych klientów. Organizowanie konferencji, bankietów czy spotkań o wszelkim charakterze stało się zjawiskiem szeroko powszechnym w naszej rzeczywistości. Dzisiaj każda jednostka gospodarcza czy to mała firma kilkuosobowaczy też wielka korporacja zaliczajaca się do tak zwanych rekonów rynkowych czy biznesowych, wszyscy szukają nowych kontaktów, rozwiązań technologicznych, wymiany doświadczeń i osiagnieć, które pozwolą na poprawienie jakości warunków pracy grupy ludzi, którzy składają się na ogólny sukces, a co za tym idzie na lepsze wyniki pracy, a dokładniej na wyższe gratyfikacje, bo przecież o to każdy zabiega i stara się brnąć wyżej i dalej. Kreatywność i pomysłowość dotyczy bardzo wielu dziedzin zwiazanych z gospodarką i biznesem. Nie pozostaje obojętnym na nowinki i poszukiwanie ciekawych rozwiązań dziedzina zwiazana z wyposażeniem wnętrz w meble typu stoły, krzesła, dekoracje. My również podąża tym kierunkiem z nadzieją i przekonaniem wręcz, że spełniamy nowoczesne standardy w tym temacie, a wszystko po to, aby Państwa zadowolić.

Jeden z wielu w asortymencie

Nasza firma posiada w swojej ofercie szeroki asortyment mebli, który zaspokaja potrzeby i oczekiwania wszystkich naszych klientów, mamy bardzo szeroką i bogatą bazę do wykorzystania. Wsród nich jest stół konferencyjny, o wymiarach 120 x 80 i tradycyjnej wysokosci. Jest to typowy stół przeznaczony do posadzenia licznej grupy gości w sali konferencyjnej, ze wskazaniem na charakterystyczne ustawienie w takich wielkich salach, czyli długie rzędy mebli ustawione jeden za drugim z wymaganym odstępem na wygodne zajęcie miejsca, wolny szeroki środek sali i po drugiej stronie kolejne rzędy stołów z krzesłami w odpowiedniej odległości od siebie. Stół konferencyjny jest wykoanany tradycyjnie z blatu,tu mamy płytę z tworzywa drewnopodobnego, trwałą i odporną na wszelkie uszkodzenia, spód stanowi stelaż metalowy, czyli cztery nogi na których stól stabilnie stoi, oszczędna bardzo praktyczna forma tego modelu zapewnia satysfakcję obu stron - zarówno organizatorom i uczestnikom konferencji. Wymiar blatu, a konkretnie jego długość pozwala na swobodne rozłożenie nowoczesnych urządzeń mobilnych, wszelkich pomocnych gadżetów czy chociażby dokumentów i teczek, które posiadają nasi goście - uczestnicy spotkania. Solidność, wygoda, praktyczność to podstawa naszych mebli, które mamy przyjemność Państwu przedstawić i polecić.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan