Stół konferencyjny 140x90

konferencyjny 140x90

Tym razem prezentujemy Państwu stół konferencyjny o wymiarach 140x90 czyli stół o powiększonym gabarycie co na pewno wpływa na możliwośc wykorzystania takiego mebla. Oczywiście nazwa sugeruje, ze jest to stół z przeznaczeniem na spotkania typu odczyty, konferencje, wykłady, co jest prawdą bo ten model cieszy się ogromną popularnością. Stół jest bardzo prosty i typowy w swojej formie, posiada standardowy blat o kształcie prostokąta zrobiony z płyty drewnopodobnej, pod blatem znajduje się metalowy stelaż z dwoma nogami po obu stronach blatu, jest to bardzo stabilna i bezpieczna konstrukcja, a zarazem lekka i nieskomplikowana w zastosowaniu. Docelowym przeznaczeniem naszego modelu jest zapewne wykorzystanie go przy wszelkiego rodzaju spotkaniach gdzie trzeba posadzić planowaną grupę uczestników, ale z uwagi na dość duży gabaryt stołu, a właściwie blatu sugerujemy Państwu również skorzystanie z naszego stołu jako powierzchni do wszelkiego rodzaju prezentacji czy podłoża pod wystawy lub aranżacje dekoracyjne. Jeżeli planują Państwo imprezę o charakterze wystawowym to nasz stół jest również doskonałą ofertą dla Państwa. Jest świetnie ustawny , bo można go imieścić praktycznie w każdym pomieszczeniu bez względu na kształt i wielkość wnętrza, wysokość stołu jest mocnym atutem w sytuacji, gdy służy on Państwu jako mebel na którym rozłożymy jakieś eksponaty do oglądania czy pragną Państwo wyeksponować coś szczególnego na co powinni zwrócić uwagę Państwa goście i osoby zaproszone. Stół rewelacyjnie spełni rolę również jako tak zwany szwedzki stół, przy organizowaniu przyjęcia, rautu, gdzie będzie preferowana taka właśnie forma podania gościom menu.

Dobre gabaryty stołu

Gabaryty stołu pozwolą na ustawienie go tak, aby uzyskać jak najlepszą dostępność i oczywiście wygodę podczas konsumpcji, duży blat daje pole do popisu dla obsługi odpowiedzialnej za rozłożenie potraw i dekoracji. Jest wiele możliwości ku temu, ay zabłysnąć kreatywnością i oryginalnymi pomysłami, tak, aby goście byli po prostu zachwyceni całym przyjęciem - wszak jak nas widzą tak o nas piszą i idąc dalej konsumujemy również, a może złaszcza oczami. A nie ma nic korzystniejszego dla ogólnego wizerunku, niż duża przestrzeń do wykorzystania w jak najlepszy sposób co gwarantuje nasz proponowany stół. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji stołu z dużym blatem, a cała pomysłowość Państwa znajdzie na pewno realizację w praktyce ku zadowoleniu wszystkich.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan