Stół konferencyjny 160x80

Stół konferencyjny

I mamy tu kolejną naszą propozycję dla tych wszystkich z Państwa, którzy są na etapie planowania spotknia o charaktyerze konferencji czy prelekcji i potrzebują Państwo mebli, a dokładniej stołów, by móc przy nich posadzić swoich gości. Wybór jest bardzo bogaty, nasza firma posiada szeroki asortyment mebli typu stoły czy krzesła, które stworzone są dokładnie w celu zaspokojenia takich właśnie potrzeb. Jedną z licznej naszej oferty jest stół konferencyjny o wymiarach 160x80. Długi blat wykonany z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego o strukturze drewnopodobnej pozwala na posadzenie dwóch a nawet trzech osób przy stole, jest to o tyle istotne ,że gdy dysponują Państwo lokalem, salą o niezbyt wielkim metrażu , to ustawiając kilka stołów o takim wymiarze, mają Państwo możliwość skupienia większej liczby gości w jednym miejscu, nie ujmując tym samym poczucia wygody i swobody uczestników spotkania. Jest to specjalny projekt, stworzony dla tych wszystkich, którym ograniczona powierzchnia lokalu jaką maja do dyspozycji wydawać by się mogło uniemożliwia zaproszenie większej ilości osób. Tu pole do popisu jest bardzo szerokie, ustawność stołu w różnych konfiguracjach pozwala na to, aby zorganizować konferencję z rozmachem, bez obawy o to, że ktoś bardzo ważny dla Państa osobiście, ale i ważny i dla Państwa prestiżu czy partnerstwa chociażby biznesowego, nie znajdzie miejsca podczas tak ważnego dla Państwa spotkania. Goraco polecamy korzystanie z naszej bazy mebli i artykułów ekoracji i oświetlenia, a w szczególności z prezentowanego na stronie stołu.

Idealny na prelekcje

Staramy się jako instytucja powołana do zaspokajania potrzeb naszych klientów w sferze mebli użytkowych oraz elementów dekoracyjno -oświetleniowych wywiązywać się z naszego celu i założenia jak najlepiej tym bardziej, że nasi klienci są zazwyczaj i coraz częściej bardzo konkretni i wymagający, którym nie jest obojętne z jakich przedmiotów korzystają i którzy pragną za wszelką cenę zadowolić z kolei swoich gości i uczestników różnych spotkań i eventów. Jest to dla naszej firmy ogromna motywacja do dalszych działań na coraz to wyższym poziomie dostosowanym do aktualnych trendów światowych , a wielką satysfakcją i gratyfikacją dla nas jest i zawsze będzie Państwa zadowolenie i fakt, że będą Państwo do na wracać.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan