Krzesło ISO pulpit do zadań specjalnych

Krzesła ISO z pulpitemWypożyczalnia mebli eventowych przydaje się w szczególnych momentach. Zaliczyć do nich można z pewnością wszelkiego typu konferencje i spotkania, których uczestnicy będą chcieli wykonywać notatki. W takich momentach przydaje się stabilne krzesło wysokiej jakości z dołączonym pulpitem.

Tam, gdzie liczy się wygoda

Krzesło ISO z pulpitem dba o wygodę swoich użytkowników. Tapicerowane miękką gąbką obicie krzesła pozwala na wielogodzinne uczestnictwo w wydarzeniu. Ruchomy pulpit ustawić można w zgodzie ze swoimi preferencjami. Dzięki temu proces tworzenia notatek przebiegać będzie w sposób bardzo wygodny. Wytrzymała konstrukcja wykonana z metalu sprawia, że krzesła z tej serii można w dowolny sposób przestawiać, a nawet wkładać jedno w drugie do ilości dziesięciu sztuk. Dzięki temu całość zajmuje zdecydowanie mniej miejsca i łatwiejsza jest w transporcie i przechowywaniu. Elegancki, profesjonalny wygląd idealnie komponuje się z różnymi typami wnętrz. Stonowana kolorystyka nie rzuca się przesadnie w oczy i sprawia, że inne aspekty spotkania wysuwają się na jego pierwszy plan. Pulpit może być umiejscowiony zarówno po prawej, jak i lewej stronie siedziska, z myślą o osobach prawo i leworęcznych. To duży ukłon w ich stronę. Na nóżkach krzesła doczepione są specjalne stopki, dzięki czemu nie rysują one żadnej powierzchni podłoża i można z nich korzystać także na delikatnych podłogach, na przykład panelach.

Profesjonalne przygotowanie

Meble eventowe to najprostszy pomysł na zaaranżowanie dowolnej przestrzeni. Dzięki ich wykorzystaniu nie musisz martwić się o wygodę swoich gości. Praktyczny blat jest bardzo pomocnym ukłonem w stronę przybyłych osób. Dzięki temu wyraźnie zaznaczysz jak bardzo są oni dla ciebie ważni i jednocześnie dasz się poznać jako gospodarz myślący o wszystkich aspektach spotkania. To bardzo ważne, ponieważ raz wyrobiona, pozytywna opinia wśród klientów, pozwoli ci stać się profesjonalistą w branży. Krzesła ISO z pulpitem wyposażone są we wszelkie niezbędne atesty bezpieczeństwa, dlatego bez obaw mogą być one wykorzystywane na wszelkiego typu eventach.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan