Krzesło Maya – czysta estetyka

wynajem krzeseł warszawa, wynajem mebli eventowych kraków

Jeżeli pragniesz, żeby ważne wydarzenia w twoim życiu były odpowiednio uświetnione, zdecyduj się na skorzystać z usług wypożyczalni mebli eventowych. To doskonała propozycja dla wszystkich tych, którym zależy na najwyższej jakości i cenią sobie przy tym spójny charakter wydarzenia.

Biała prostota

Biel to królowa wszystkich kolorów. Wygląda ona najbardziej elegancko i nie jest barwą dominującą. Właśnie tym wyróżnia się nasza propozycja, jaką jest krzesło Maya. To bardzo prosty projekt, jednak w żadnej mierze nie surowy. Nowoczesna linia dobrze odnajdzie się w każdym wnętrzu. Zarówno stylistyka retro, jak i klasyka w nowej odsłonie to dobre sposoby na wykorzystanie tego krzesła. Wygodny kształt z pewnością przypadnie do gustu wszystkim gościom wydarzenia. Wytrzymały materiał, z którego krzesła zostały zrobione, to gwarancja zadowolenia. Wypożyczenie tego typu mebli pozwala na ustawienie ich w dowolny sposób, a także na dopasowanie ilości krzeseł do zaproszonych gości. Takie same białe i klasyczne krzesła stworzą piorunujący efekt. Dlatego jest to produkt często wykorzystywany przez firmy.

Liczne zastosowania

Tego typu mebel eventowy uświetni różne gale i uroczystości. Z pewnością będzie to dobra propozycja krzeseł dla gości konferencji, ale także uroczystości zaślubin. Charakter tego krzesła jest najbardziej uniwersalny w ofercie. Można je dowolnie komponować. Krzesło jest lekkie, dlatego może być ono bez problemu przestawiane, a ponowna aranżacja miejsca z udziałem mebli Maya nie stanowi problemu. Dobrze będzie wyglądać zarówno pod dachem, jak również w trakcie wydarzeń odbywających się na świeżym powietrzu.  Połączenie krzeseł z tej serii z kwiatami i roślinnością tworzy ciekawą całość. Dzięki temu uzyskasz efekt intrygującego ogrodu. Tak samo zresztą dobrze wyglądają wnętrza uzupełnione krzesłami Maya. Klasyczny sposób ustawienia tych mebli pozwala na uzyskanie wrażenia przytulności, a przy tym najwyższej klasy. Postaw na właściwą oprawę i zdecyduj się na popularny produkt, któremu zaufały już rzesze naszych klientów. Gwarantujemy, że sprawdzi się on idealnie w każdej sytuacji.

Wymiary:

Szerokość: 44cm

Głębokość 45cm

Wysokość 81cm

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan