Okrągły stół uświetni wszystkie spotkania

wypożyczalnia stołów

Okrągły, bankietowy stół to nasz hit wśród oferty wypożyczalni stołów. Klasyczna elegancja nadal jest najbardziej ceniona przez znawców i koneserów. To idealne propozycja na bankiety i przyjęcia, takie jak wesele. Dobór odpowiednich mebli to przecież ważny punkt odbioru całej uroczystości.

Dobry wygląd na okrągło!

Blat stołu wykonany został ze specjalnego materiału, który zapobiega jego przemoknięciu. Dzięki tej powłoce, nawet jeżeli coś wyleje się na niego w trakcie przyjęcia, całość nadal będzie prezentowała się nienagannie. Nogi okrągłego stołu z naszej kolekcji są wyposażone w aluminiowe kątowniki. To spore ułatwienie. Dzięki temu można je złożyć i wygodnie transportować stoły do docelowego miejsca po prostu tocząc je po ziemi. Do tego składowanie stołów jest banalnie proste, ponieważ można ułożyć je w formie stosów. Dzięki swojej lekkości, z ustawieniem stołów nie ma żadnego problemu, równie dobrze poradzi sobie z tym nawet kobieta. Okrągły blat daje wiele możliwości ustawienia stołów. Zmieści się przy nim dziesięć osób, co jest idealną liczbą rozmówców. Jeżeli podobają ci się przyjęcia w stylu amerykańskim, z pewnością docenisz urok mniejszych, okrągłych stołów nawet w trakcie własnego wesela. Dają one po prostu większe wrażenie intymności, a goście mogą w spokoju cieszyć się swoim towarzystwem, pysznymi daniami oraz miłą rozmową.

Dobrze przystrojony

Oferta naszych wypożyczalni mebli jest wzbogacona także o wybór krzeseł pasujących do tego stołu, a także wszelkich dodatków niezbędnych w tak podniosłej chwili. Oferujemy okolicznościowe obrusy oraz falbany, które pozwolą podkreślić podniosłość chwili. Śnieżnobiały obrus i kolorystyczne akcenty? To wygląda dobrze i jest ponadczasowym wyznacznikiem elegancji i dobrego gustu. Tak przystrojony stół to doskonałe tło do prezentacji innych elementów. Każde danie będzie świetnie się na nim prezentowało. Dodatkowo sala z takimi ozdobami zyska specjalny wymiar. W końcu dzień ślubu to jedna z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Bankiet perfekcyjny jest na wyciągnięcie ręki!

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan