Stolik kawowy II White proste rozwiązanie

Stolik kawowy II meble na wynajem

Wygodny stolik kawowy to jeden z podstawowych elementów dobrego zaplanowania przestrzeni do odpoczynku podczas każdego przyjęcia. Niezbędne jest miejsce, gdzie goście będą mogli zrelaksować się, napić w spokoju kawy oraz porozmawiać ze sobą nieco na uboczu. Takie miejsce powinno być delikatnie wyciszone, czyli przede wszystkim odsunięte od głośników z których wydobywa się muzyka.

Prosta aranżacja

Nasze propozycje nie ograniczają się jedynie do wypożyczalni krzeseł. Równie chętnie doradzamy i oferujemy inne elementy wystroju wnętrz w trakcie spotkań rodzinnych i publicznych. W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć prostego, lekkiego stolika kawowego. Prostokątna konstrukcja została w całości wykonana z płyty laminowanej. Dodatek półki sprawia, że można tam dyskretnie odłożyć na przykład czasopisma i foldery dla gości. Taka dbałość o szczegóły z pewnością ucieszy każdego, kto pragnie chwili relaksu i wytchnienia. Idealna wysokość tego mebla pasuje do większości kanap i siedzisk obecnych na rynku. Jego uniwersalny charakter będzie świetnie pasował do naprawdę eleganckich, nowoczesnych lub stylowych mebli tapicerowanych, ale również do siedzisk zaaranżowanych bezpośrednio na ziemi, na przykład w formie wygodnych poduszek z wkładem z kulek styropianowych. Stolik kawowy II White dostępny jest zarówno w kolorze białym, jak i wenge, dlatego można go w prosty sposób dopasować do charakteru wnętrza. Prostokątny kształt i większy od modelu White I rozmiar, dodatkowo sprzyjają ustawieniu na nim drobnego poczęstunku lub innych atrakcji przygotowanych dla gości. Pomyśl o każdym detalu! Może planujesz zorganizowanie fotobudki? Wówczas konieczny jest stolik do odstawiania rekwizytów lub aparatów. A może chciałbyś poprosić gości o wpis do przygotowanej księgi weselnej? Wówczas również koniecznie trzeba zaaranżować przestrzeń w tym celu.

Prostokątny, czyli najbardziej klasyczny

Jednym słowem – prostokątny stolik kawowy o prostym kształcie i lekkiej konstrukcji jest niezbędny na każdym przyjęciu, gali, konferencji etc. Brak ozdób i bardzo subtelny wygląd jeszcze bardziej sprzyjają jego używaniu, ponieważ po prostu pasuje on do wszystkiego. Więc jeżeli właśnie zastanawiasz się nad ofertą mebli eventowych, to koniecznie wpisz ten stolik na listę mebli.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan