Ottoman CRV kolejna odsłona

pufa ottoman

Siedzisko Ottoman CRV to kolejny element należący do rodziny niskich puf, praktycznych i wygodnych. Dzięki poszczególnym elementom, które wchodzą w skład tego zestawu, otrzymasz finalną propozycję dostosowaną do twoich indywidualnych potrzeb.

Pufy jak puzzle

Poszczególne elementy wchodzące w skład serii Ottoman można ze sobą zestawiać w dowolny sposób, za każdym razem uzyskując ciekawy efekt. Niezależnie od tego, czy pufy chcesz postawić w holu dla wygody gości, w szatni, by łatwiej było im zdjąć okrycia wierzchnie, czy już na sali w której odbywa się impreza, by zaproszone osoby mogły odpocząć, możesz skomponować całkowicie inny układ. Taka różnorodność sprawi, że za każdym razem uzyskasz nowy, jeszcze ciekawszy efekt wizualny, dopasowany do czasu i miejsca. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne i umożliwi ci jeszcze łatwiejsze zapanowanie nad chaosem, który pojawia się podczas organizacji każdego przyjęcia, niezależnie od liczby zaproszonych na nie osób. Dzięki pomocy mebli eventowych na wynajem, za każdym razem stworzysz ten sam, ale wciąż intrygujący efekt.

Najwygodniejsza seria na rynku

Ottoman CRV należy do grona zdecydowanie najbardziej wygodnych siedzisk na rynku. Co je wyróżnia? Jasna tapicerka jest łatwa do utrzymania w czystości. Wygodna wysokość będzie pasowała każdemu, niezależnie od wzrostu. Razem daje to naprawdę świetny efekt. Łukowe siedzisko to oryginalna propozycja, która urozmaici wygląd całego wnętrza. Dzięki niemu uzyskasz naprawdę ciekawą aranżację pomieszczenia. Niezależnie od stylu, w jakim przygotowana jest twoja impreza, za każdym razem stworzysz ten sam, niebanalny efekt. Koło takiego siedziska żaden gość nie przejdzie obojętnie. Możemy zagwarantować, że nasza propozycja przypadnie do gustu każdemu, komu tylko zależy na nietypowym wizerunku całego zaprojektowanego przez siebie wnętrza. Sprawdź i przekonaj się sam, że wykorzystując propozycję wypożyczalni krzeseł, uda ci się zaplanować cały event zgodnie z twoimi potrzebami. Ottoman CRV jest najlepszym przykładem na to, że prostota w nowoczesnej odsłonie zawsze się obroni i zawsze będzie wyglądała doskonale.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan