Girlanda świetlna – prawdziwa magia chwili!

Girlanda świetlna

Delikatne światło subtelnie sączące się z niewielkiej żaróweczki, potrafi wyczarować prawdziwie zaczarowany klimat. Jeżeli masz ochotę na wspaniałe i oryginalne podkreślenie dowolnie wybranego przez ciebie miejsce, skorzystaj z pomysłu użycia girlandy świetlnej.

Światło do wynajęcia

Wyjątkowe momenty w życiu wymagają specjalnej oprawy. Podczas wesela wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Prawdziwym zwieńczeniem dekoracji sali weselnej albo restauracyjnego tarasu, będzie girlanda świetlna. Ta niepozorna ozdoba potrafi całkowicie zmienić wizerunek wybranego na przyjęcie miejsca. Łagodne światło wprowadza intymny nastrój, delikatnie podkreślając najbardziej godne zapamiętania miejsca. Jeżeli masz ochotę zawiesić taki świetlny łańcuch, skorzystaj z oferty przygotowanej przez wypożyczalnię mebli eventowych. Otrzymasz wówczas girlandę najwyższej jakości, którą łatwością zamontujesz wszędzie tam, gdzie będziesz miał na to ochotę, zarówno na zewnątrz, jak i w środku pomieszczenia. Żaróweczki emitują białe światło w ciepłym odcieniu. Dzięki temu ich blask kojarzy się z bajką. Jeżeli chcesz, by twoje wesele przypominało prawdziwy bal, nie może na nim zabraknąć tego typu oświetlenia. Girlanda jest zresztą bardzo uniwersalna, użyć jej można również w przypadku wystroju skandynawskiego lub industrialnego.

Dodaj blasku swojemu przyjęciu

Światło rozpromieniające mrok wieczoru ma w sobie wiele romantyzmu. Delikatny blask żaróweczek pasuje zarówno do zimowego pejzażu za oknem, ponieważ kojarzy się z ozdobami choinkowymi, jak i do letniego przyjęcia w ogrodzie. Balustrada tarasu lub balkonu, ogrodowa altana, stół barowy i każde inne miejsce może zostać w ten sposób udekorowane. Montaż girlandy jest banalnie prosty za sprawą ucha umieszczonego nad każdą żarówką. Kabel girlandy z jednej strony zakończony jest praktycznym oczkiem, które podczas montażu wystarczy o coś zaczepić. Dodatkowo girlanda posiada transformator w zestawie. Niewielkim wysiłkiem możesz zyskać prawdziwą ozdobę z klasą, która stanie się dopełnieniem twojego pomysłu na organizację przyjęcia. Dzięki rozbudowanej oferty wynajmu mebli eventowych, świetlne girlandy zestawić możesz na przykład z naszą propozycją drink-baru albo ozdobić nimi honorowy stół najważniejszych gości. Możliwości jest bardzo wiele, więc ogranicza cię w zasadzie jedynie twoja wyobraźnia.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan