Reflektor LED PAR kolorowa impreza

reflektor led na kolorową imprezę

W naszej ofercie wynajmu mebli eventowych nie mogło zabraknąć także różnego typu gadżetów, które w dużej mierze są odpowiedzialne za klimat panujący na danej imprezie. Proponujemy wypożyczenie reflektora PAR, model 151.287. Posiada on osiemnaście super jasnych diod 1W RGB LED, wyprodukowanych przez markę BeamZ.

Małe wielkie światło

Niewielkie gabarytu tego modelu reflektora sprawiają, że idealnie odnajdzie się on we wszystkich ciasnych miejscach. Kolorowa oprawa świetlna doskonale będzie się prezentowała przy okazji wieczorowych gal, wesel, studniówek i innych okazji, gdzie zabawa toczy się do samego rana. Przekonaj się już dziś, jakie wspaniałe efekty osiągnąć można dzięki wykorzystaniu tego niewielkiego reflektora. Emituje on dużą ilość statycznych kolorów, a także ma możliwość łączenia ich w celu uzyskania piorunującego efektu. Można go ustawić zarówno w automatyczny tryb pracy, jak również aktywować jego programy dźwiękiem. Dodatkowo posiada on stroboskop, ściemniacz, a także ustawienie zmiennej prędkości emisji kolorowych wiązanek świetlnych. Reflektor może zostać samodzielnie zaprogramowany, tak by jak najlepiej spełniał oczekiwania zarówno twoje, jak i twoich gości. Ten reflektor posiada złącza DMX, które pozwalają na sterowanie urządzeniem za pomocą zewnętrznego sterownika. By efekt był jeszcze bardziej piorunujący, możliwe jest połączenie kilku reflektorów. Wówczas stworzysz prawdziwą krainę malowaną światłem. 18 diod emituje światło czerwone, zielone i niebieskie.

Rozważny i romantyczny

Gdzie najlepiej wykorzystać tego typu reflektor? Możliwości jest oczywiście bardzo wiele. Warto już na samym początku, podczas planowania skorzystania z usług z wypożyczalni krzeseł i innych sprzętów zdecydować się na dodatek reflektora. Dzięki temu można na sali lub na zewnątrz znaleźć dla niego najbardziej odpowiednie miejsce. Dobrym pomysłem jest oświetlenie tanecznego parkietu. Wówczas można dostosować intensywność działania reflektora do aktualnej muzyki, czarując tym samym nastrój, od romantycznego, aż po zdecydowanie bardziej imprezowy. Innym pomysłem jest podświetlenie szczególnie ładnego elementu na przykład architektury. Podświetlona fasada budynku lub ogrodowe drzewo, będą prezentować się niesamowicie.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan