Ścianka łukowa 3x4 metry – zaprezentuj się!

Wypożyczalnia ścianki łukowej

Propozycje mebli eventowych nie mogą się obyć bez akcesoriów służących reklamie. Ściana łukowa służy jako ścianka reklamowa, dzięki czemu można w prosty i wygodny sposób zaprezentować swoje produkty i usługi. Ścianka może zostać umieszczona wszędzie tam, gdzie będzie najbardziej potrzebna.

Ścianka potrzebna od zaraz

Ścianka reklamowa w kształcie łuku to doskonałe rozwiązanie na wszelkiego typu targi i prezentacji, podczas których będziesz chciał zareklamować swoją firmę. Jej oryginalny kształt z pewnością przyciągnie uwagę. Ścianka równie dobrze może zostać wykorzystana do umieszczenia na niej logo wszelkich sponsorów. Tym samym będzie stanowiła dogodne tło do robienie zdjęć lub udzielania wywiadów. Jej wymiary to 3 na 4 metry, a co za tym idzie, jest ona w stanie znacząco określić przestrzeń. Wykorzystanie ścianek umożliwia odgrodzenie otwartej przestrzeni na przykład hali wystawowej, a co za tym idzie, pozwala na stworzenie miejsca właśnie dla siebie i swojej firmy. Jej konstrukcja składa się z aluminium anodowanego i tworzywa sztucznego. W komplecie ze ścianką dostaniesz konstrukcję, panele, taśmy magnetyczne oraz kufer transportowy, dzięki czemu z łatwością będziesz mógł przestawiać ściankę w dowolnie wybrane miejsce.

Wszystkie twoje zalety

Wszystkie twoje zalety zostaną zgromadzone w jednym miejscu dzięki ścianie łukowej. Odpowiednia prezentacja zalet twojej firmy ma przecież olbrzymie znaczenie dla kontrahentów. Jeżeli chcesz w ich oczach dobrze wypaść, zdecyduj się na nowoczesną formę reklamy przestrzennej. Grafika zachodzi na oba boki ścianki o kształcie łuku, przez co jest ona jeszcze bardziej dostrzegalna. Po prostu sama w sobie stanowi jasny przekaz na temat profesjonalizmu. Meble eventowe Warszawa oferuje pełne zaplecze do organizacji wydarzeń promocyjnych dla twojej firmy. Skorzystaj z naszej propozycji, aby stworzyć pełne zaplecze na targi i konferencje branżowe. Korzystając z naszej ścianki reklamowej zaprezentujesz swoje zalety w ładnej formie, która spotka się z uznaniem. Stabilna ścianka będzie wytrzymała, ale także łatwa w transporcie, dzięki czemu dostosujesz ją do swoich potrzeb.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 575 512 074
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 575 512 824
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan