Szczupły stolik Skinny

Stoły na wynajem

Stolik Skinny to wysmukły elegant, które uświetni każde organizowane przez ciebie przyjęcie. Lekkie nóżki stolika nie zajmują przestrzeni, dzięki czemu wnętrze nie będzie przeciążone. Stolik Skinny nie zaburza aranżacji wnętrza i stanowi doskonałe tło, bo w końcu najważniejsze jest to, co znajduje się na nim.

Ponadczasowość

Stolik Skinny będzie modny zawsze. Trudno stwierdzić, że wyprzedza on trendy, bo po prostu jest ponadczasowy i nie musi przejmować się przemijającymi modami. Jego biała konstrukcja z płyty wiórowej i okładziny melaminowej oraz stali proszkowej we wnętrzach nóg, wytrzyma niejedno przyjęcie. Jest subtelny niczym piórko. Zastosowanie naprawdę szczupłych nóżek sprawia wrażenie, że blat stolika unosi się ponad ziemią. Nie ma on sobie wiele fantazyjności, za to jest stabilny i odpowiedni na każdy event. Klientom chcącym skorzystać z wypożyczalni stołów możemy polecić go z czystym sumieniem zawsze, szczególnie jeżeli ktoś jest bardzo niezdecydowany. Stolik Skinny spełni wszystkie role, jakie dla niego przygotowałeś. Niezależnie, czy planujesz swój własny ślub, czy organizujesz rodzinną uroczystość, a nawet biznesowe spotkanie, by znaleźć nowych kontrahentów. Dzięki stolikowi Skinny spełnisz w stu procentach swoje zamierzenia i osiągniesz wymarzony efekt.

Jak piórko

Stolik Skinny ma bardzo niewielką masę, dlatego można dowolnie go przestawiać. Jedna osoba sobie poradzi z tym zadaniem. Przy organizacji większego wydarzenia jest przecież dostateczna ilość pracy dla wszystkich, prawda? Dlatego postaw na uniwersalne rozwiązania, które po prostu zawsze będą dobrze wyglądały i cieszyły oko. Nie jesteś pewny gustu swoich gości? Biała klasyka bez oznak nudy to strzał w dziesiątkę! Propozycja mebli eventowych w Warszawie została ułożona w taki sposób, by stawiać na sprawdzone rozwiązania. Zaufaj ekspertom, to co wybierają inni specjaliści w branży będzie także najlepiej dostosowane do twoich potrzeb. Biały blat wyeksponuje to, co należy, ale jednocześnie nie przytłoczy przestrzeni i pozwoli na skupienie uwagi na innych aspektach spotkania. To najskuteczniejsze rozwiązanie.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan