886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Girlanda świetlna – prawdziwa magia chwili!

Wypożyczalnia mebli Jelenia góra

Delikatne światło subtelnie sączące się z niewielkiej żaróweczki, potrafi wyczarować prawdziwie zaczarowany klimat. Jeżeli masz ochotę na wspaniałe i oryginalne podkreślenie dowolnie wybranego przez ciebie miejsce, skorzystaj z pomysłu użycia girlandy świetlnej.

Światło do wynajęcia

Wyjątkowe momenty w życiu wymagają specjalnej oprawy. Podczas wesela wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Prawdziwym zwieńczeniem dekoracji sali weselnej albo restauracyjnego tarasu, będzie girlanda świetlna. Ta niepozorna ozdoba potrafi całkowicie zmienić wizerunek wybranego na przyjęcie miejsca. Łagodne światło wprowadza intymny nastrój, delikatnie podkreślając najbardziej godne zapamiętania miejsca. Jeżeli masz ochotę zawiesić taki świetlny łańcuch, skorzystaj z oferty przygotowanej przez wypożyczalnię mebli eventowych. Otrzymasz wówczas girlandę najwyższej jakości, którą łatwością zamontujesz wszędzie tam, gdzie będziesz miał na to ochotę, zarówno na zewnątrz, jak i w środku pomieszczenia. Żaróweczki emitują białe światło w ciepłym odcieniu. Dzięki temu ich blask kojarzy się z bajką. Jeżeli chcesz, by twoje wesele przypominało prawdziwy bal, nie może na nim zabraknąć tego typu oświetlenia. Girlanda jest zresztą bardzo uniwersalna, użyć jej można również w przypadku wystroju skandynawskiego lub industrialnego.

Wypożyczalnia mebli Łódź

Dodaj blasku swojemu przyjęciu

Światło rozpromieniające mrok wieczoru ma w sobie wiele romantyzmu. Delikatny blask żaróweczek pasuje zarówno do zimowego pejzażu za oknem, ponieważ kojarzy się z ozdobami choinkowymi, jak i do letniego przyjęcia w ogrodzie. Balustrada tarasu lub balkonu, ogrodowa altana, stół barowy i każde inne miejsce może zostać w ten sposób udekorowane. Montaż girlandy jest banalnie prosty za sprawą ucha umieszczonego nad każdą żarówką. Kabel girlandy z jednej strony zakończony jest praktycznym oczkiem, które podczas montażu wystarczy o coś zaczepić. Dodatkowo girlanda posiada transformator w zestawie. Niewielkim wysiłkiem możesz zyskać prawdziwą ozdobę z klasą, która stanie się dopełnieniem twojego pomysłu na organizację przyjęcia. Dzięki rozbudowanej oferty wynajmu krzeseł Wrocław, świetlne girlandy zestawić możesz na przykład z naszą propozycją drink-baru albo ozdobić nimi honorowy stół najważniejszych gości. Możliwości jest bardzo wiele, więc ogranicza cię w zasadzie jedynie twoja wyobraźnia.