886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Lampa podłogowa

Wypożyczalnia mebli warszawa

Nasza firma dysponuje do Państwa dyspozycji wieloma artykułami w dosyć szerokim asortymencie,począwszy od wynajmu krzeseł, poprzez tradycyjne stoły, stoły o nietypowych kształtach czy wymiarach, małe stoliki o przeróżnych wzorach, a co za tym idzie o bardzo szerokim zastosowaniu, posiadamy także artykuły dekoracyjne, pięknie współgrające z meblami, które są od razu uzupełnieniem wystroju i aranżacji wnętrza, jednym słowem pragniemy wyjść na przeciw oczekiwaniom wszystkim naszym klientom, którzy prędzej czy później staną przed zadaniem zorganizowania spotkania biznesowego, przyjęcia, eventu z racji prowadzonej swojej działalności gospodarczej, ale także w sytuacjach, które dotykają nas wszystkich – organizując uroczystości rodzinne czy spotkania dla przyjaciół i znajomych.

Eleganckie oświetlenie eventowe

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z korzyści jakie daje nam światło, oczywiście bardzo ważne jest naturalne, ale równie ważne, a może nawet ważniejsze jest światło sztuczne, którym wspomagamy się wieczorem albo w pomieszczeniach gdzie nie ma okien bądź w pochmurny szary dzień, aby móc normalnie funkcjonować. Nasza firma posiada w swojej ofercie dla Państwa szereg modeli artykułów oświetleniowych, w tym prezentowaną lampę podłogową. W sytuacji, kiedy oświetlenie górne, standardowe, nie wystarcza, aby uzyskać pożądany efekt ciepłego klimatu wnętrza czy charakteru organizowanej przez Państwo uroczystości lub zwykłego spotkania, polecamy tą właśnie lampę jako dopełnienie oświetlenia. Konstrukcja lampy jest bardzo typowa dla lamp stojących, posiada ona smukłą wysoką nogę, na której zamocowany jest abażur w odcieniach jasnych bądź ciemniejszych w zależności od Państwa gustu i potrzeb na daną chwilę.W celu podłączenia lampy do zasilania posiada ona wystarczająco długi kabel łączący z gniazdkiem, więc tu nie ma obaw, że będzie problem z ustawieniem lampy.

Stylowa lampa na event – światło i dekoracja

Doskonale ten model prezentuje się przy stołach czy stolikach ocieplając zastawę i dekoracje, które znajdują się na stole, swoim blaskiem dodaje intymności i podkreśla wyjątkowy charakter spotkania. Często stanowi także element oświetlająco – dekoracyjny w narożnych częściach wnętrz, tam gdzie przy małych stolikach w ustronnym miejscu, z dala od pozostałych gości spotkania, można napić się kawy czy spokojnie porozmawiać o interesach przy lampce wina. Wypożyczalnia stołów i krzeseł.