886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Lampa podłogowa zwyczajnie niezwyczajna

wypożyczalnia krzeseł Jelenia góra

Punktowe oświetlenie w domu jest bardzo ważne. To właśnie idealnie dobrane delikatne światło nie tylko oświetla, ale także nadaje klimat całemu pomieszczeniu. Nie inaczej jest w przypadku sal bankietowych i innych miejsc, gdzie zaprasza się gości. Umiejętne sterowanie światłem tworzy elegancki, a zarazem intymny efekt.

Pojedynczy punkt świetlny

Jeżeli zastanawiasz się w jaki sposób najlepiej przy pomocy oświetlenia zadbać o dobre samopoczucie gości, skorzystaj z naszych rad. Jeżeli zapraszasz ich w porze wieczorowej, kiedy naturalnego światła jest już bardzo mało, górne oświetlenie zainstalowane w sali może okazać się niewystarczającym. Wówczas skorzystaj z oferty wypożyczalni krzeseł we Wrocławiu. W naszym katalogu użytecznych mebli i gadżetów eventowych posiadamy także lampy podłogowe o regulowanej wysokości podstawki. Dzięki temu dostosujesz je do konkretnego przeznaczenia. Skala wysokości wynosi od 117 do 160 centymetrów. Nie musisz obawiać się o gniazdka elektryczne w pobliżu, kabel ma 252 centymetry długości. Dostępne są abażury w kolorze jasnym oraz ciemnym, by dobrze dobrać je do stylistyki wnętrza. Wysmukła, srebrna nóżka lampy pasować będzie do pomieszczeń o najróżniejszym charakterze.

wypożyczalnia krzeseł ŁódźWypożyczalnia mebli katowice

Dobrze podkreślone

Tego typu lampy dobrze jest ustawić w pobliżu stołów dla gości, oczywiście w taki sposób, by nie przeszkadzały one w niczym. Równie dobrym pomysłem jest delikatne światło w narożnikach pomieszczenia, w pobliżu sofy i stolika kawowego, czy w miejscu gdzie goście zostawiają swoje okrycia wierzchnie. Łagodne światło zdecydowanie podzieli przestrzeń, zwracając uwagę na jej najważniejsze elementy, ale jednocześnie stworzy wrażenie przytulności. Górne światło z lamp i żyrandoli jest często zbyt intensywne. Kolacja albo koktajl z delikatną muzyką w tle zdecydowanie wolą towarzystwo lamp podłogowych. Plastyczne światło bardziej malowniczo układa się na ścianach, podkreślając dodatkowo łagodny blask świec. Wszystko to tworzy niezwykłą harmonię, gdzie główną rolę odgrywa przestrzenna aranżacja uzyskana światłem. Planując organizację eventu pomyśl nie tylko o wynajęciu mebli odpowiednich do sytuacji, ale pamiętaj także o praktycznym i stylowym doświetleniu pomieszczenia.