886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Lampion stojący

Wypożyczalnia mebli kraków

Każde mieszkanie, dom, lokal użytkowy, ogólnie mówiąc – każde wnętrze w którym przebywają ludzie, ale także powierzchnie znajdujące się na zewnątrz naszych mieszkań, domów, miejsc, w których lubimy przebywać nie może się obejść bez dodatków, dekoracji, przedmiotów, które uwielbiamy i nie wyobrażamy sobie bez nich naszego życia. Każdy z nas lubi się otaczać ciekawymi, estetycznymi, a przy okazji funkcjonalnymi przedmiotami, które oprócz tego,że umilają nam życie – powinny również w niektórych przypadkach oczywiście – spełniać funkcje praktyczne.

Światło ma swój sens

Zapewne do takich przedmiotów, które pełnią obie te funkcje czyli i dekorują nam pomieszczenia ciesząc nasze i naszych gości oczy, ale i funkcję praktyczną, należą wszelkiego typu i rodzaju elementy oświetlenia. Temat oświetlenia jest bliski nam wszystkim chociażby z tej prostej przyczyny, że bez światła nie ma życia. I to dosłownie, oczywiście z dużej części naszego życia korzystamy ze światła dziennego i jakże nas cieszy, że mamy taką możliwość bo nie ma nic piękniejszego niż słońce na niebie i piękna jasność słonecznego dnia , ale bywają dni deszczowe, pochmurne i szare, zwłaszcza w sezonie jesienno – zimowym, gdzie tego światła mamy jak na lekarstwo, nie pozostaje nam nic innego jak skorzystać z cudów techniki i cywilizacji jakim jest oświetlenie sztuczne w postaci żarówki osadzonej w przepięknych, kolorowych, bogato zdobionych ale i surowych bez zbędnych ozdobień, nastawionych bardziej praktycznie niż dekoracyjnie – lampach. Wybór jest ogromny, szeroka paleta kształtów, kolorów, wielkości i sposobów zastosowania poszczególnych propozycji lamp jaką posiadamy w naszej ofercie zaspokoi najbardziej wysublimowane gusta osób zainteresowanych. Lampion ten idealnie nadaje się do stworzenia klimatycznego nastroju z wynajmem stołów.

Lampion łatwo przemieszczać

Z pewnością taką propozycją jest lampion stojący, który ma nasza firma przyjemność tu Państwu zaprezentować. Lampion wykonany jest z metalu, ma on kształt prostopadłościanu, kwadratową podstawę, która stanowi miejsce na świece, boczne ściany lampionu stanowią prześwity,dzięki nim światło pięknie się rozprasza we wszystkie strony, górna część jest ozdobiona krótkimi szczebelkami, a na górze znajduje się ozdobnik, który zarazem stanowi rączkę do wygodnego przenoszenia lampionu. Całość jest unikalnym elementem oświetleniowo – dekoracyjnym, wykorzystanie takiego motywu wystroju zapewni niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu, nada nutki romantyzmu, cudownie otuli subtelnym światłem i wywoła odczucia błogiego spokoju i pełnego relaksu. Lampion wyśmienicie spełni dopełnienia oświetlenia również na zewnątrz, wieczorem w ogrodzie czy na tarasie fantastycznie będzie zaznaczał miejsca, które będą Państwo chcieć w szczególny sposób zwrócić uwagę swoich gości i wprowadzić ich w zachwyt.