886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Lampki choinkowe LED, świąteczna atmosfera przez cały rok

Wypożyczalnia mebli Jelenia góra

Oświetlenia z żarówkami LED jest obecnie bardzo modne. Dzieje się tak głównie z powodu niskiego poboru przez nie energii elektrycznej. Więc jeżeli obecnie zastanawiasz się nad ofertą wynajmu mebli eventowych i pragniesz postawić na inspirującą dekorację w pomieszczeniu lub ogrodzie, wybierz lampki choinkowe LED.

Dyskretne podświetlenie

Lampki LED emitują delikatne, przyjemne dla oka światło. By w pełni wykorzystać jego możliwości, najlepiej użyć go do lekkiego podświetlenia jakiegoś konkretnego obiektu,. Lampki te mogą być wykorzystywane na zewnątrz. Oplącz nimi wyjątkowo ciekawe drzewo o rozłożystej koronie, a uzyskasz bajkowy klimat, który będzie doceniony przez twoich gości. W skład łańcucha wchodzi aż 200 sztuk lampek LED, dlatego więc ma on wystarczającą długość do podkreślenia walorów nawet dużego obiektu. Łatwy montaż podświetlenia nie wymaga stosowania żadnych narzędzi, może za wyjątkiem drabiny, ani szczególnie rozbudowanego zmysłu estetycznego. Podczas wieczornego garden party subtelnie podkreśl punkty orientacyjne na jego terenie, by ułatwić gościom poruszanie się po obiekcie.

Wypożyczalnia mebli Łódź

Chłodna biel zimy

Lampki choinkowe, może nieco sprzecznie z ich nazwą, nie wymagają stosowania wyłącznie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. To całoroczna ozdoba, która potrafi wyczarować niesamowity klimat na każdym przyjęciu. W delikatnym blasku lampek jest coś ze wspomnień z lat dziecięcych. To dodatek elegancki, który coraz częściej bywa wykorzystywany przez bary i restauracje na całym świecie. Ten trend dotarł również do Polski i pozwala cieszyć oko swoją prostotą przy jednoczesnej genialności. Diody na girlandzie zostały umieszczone dość gęsto, bo w odległości 10 centymetrów od siebie. Takie świetlne dodatki nasi klienci wykorzystują do ozdobienia przodów stołów z naszej oferty wypożyczalni stołów. Do wielu modeli lampki pasują idealnie. Co bardzo istotne dla wszystkich użytkowników lampek – jedna przepalona żarówka nie powoduje zepsucia się całego łańcucha. Dzięki temu żadne nieprzewidziane wydarzenie nie popsuje ci radości z powodu twojego święta. Musisz koniecznie spróbować!