886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Listwa LED króluje na parkiecie

Wynajem mebli Łódź

Proponujemy wypożyczenie listwy LED o unikalnych właściwościach. Dzięki dostępności różnorodnych programów, potrafi ona dostosować się do każdego typu przyjęcia. Jej zdolności pozwalają jej na królowanie nie tylko na parkiecie.

Metr kolorowych wrażeń

Listwa ma długość 108 centymetrów i wyposażona jest w 216 żarówek LED. To sprawia, że jest w stanie stworzyć naprawdę różnorodne efekty świetlne. Odpowiedzialny za to jest szeroki wachlarz programów. Można wybrać zarówno kolor, na których mają palić się żaróweczki, a także tempo ich zmiany i inne parametry. Ten sam produkt może być więc wykorzystany do podświetlenia baru na wieczorowym evencie, jak również do zaakcentowania tanecznego parkietu i innych ważnych elementów wyposażenia sali bankietowej. Używać jej można również na zewnątrz, efekt będzie tak samo piorunujący. Zastosowanie LEDów wpływa na ograniczenie zużycia energii elektrycznej, więc jej użytkowanie nie wpływa na wzrost wysokości rachunków. Dzięki możliwości skorzystania z oferty wypożyczalni stołów i nie tylko, możesz stać się posiadaczem listwy LED tylko na jeden wieczór. Kiedy już nie będzie potrzebna, nie musisz szukać dla niej miejsca do przechowywania. Dzięki temu zawsze podczas organizacji wszelkiego typu gal i uroczystości masz na wyciągnięcie ręki cały niezbędny sprzęt, dostosowany do tego do programu wydarzenia.

Wypożyczalnia mebli biurowych katowice

Graj w kolory

Listwa LED umożliwia stworzenie bogactwa kolorowych efektów świetlnych. Ale na tym nie kończą się jej zalety. Jej intensywne oświetlenie może także służyć do podświetlenia szczególnie istotnego elementu sali. Wówczas jej tryb pracy może być statyczny. Jasne światło zwróci uwagę przybyłych gości, na przykład na prezentacje nowego produktu. Stonowane oświetlenie, a może bajkowa gra barw? Dzięki listwie LED obecnej w ofercie wynajmu mebli eventowych nie musisz podejmować takich decyzji wcześniej. Światło wyregulować można w zależności od pory, nastroju gości, a nawet… pogody. Odpowiednie oświetlenie sali ma olbrzymie znaczenie. Potrafi wpłynąć nawet na nastrój. Dlatego trzeba pomyśleć także o nim. Wybierając listwę LED zyskasz stonowany, ale z pewnością także niecodzienny efekt.