886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Kostka LED we wszystkich kolorach tęczy – Wynajem Stołów

Wynajem mebli eventowych katowice

Szykujesz się do dużej imprezy? Powinieneś pomyśleć o efektach świetlnych. Dzięki kostce LED w formie stolika będziesz mógł rozkręcić każde spotkanie. To niezbędny element wyposażenia twojego showroomu niezależnie od konkretnego typu przyjęcia.

Daj się ponieść zabawie – Wynajem Stołów

Dzięki ofercie wypożyczalni mebli eventowych, masz możliwość wyposażenia całej przestrzeni przygotowanej z myślą o organizacji szampańskiej zabawy. Z pewnością zadbałeś o krzesła, kanapy i stoły. Zadbaj również o dekoracyjne stoliki. Białe kostki świecą się różnorodnym światłem, które jest ściśle uzależnione od konkretnych ustawień. Można barwy ustawić na stałe lub zdecydować się na intrygujący efekt płynnego przejścia. Dzięki temu stolik LED z pewnością mienić się będzie zgodnie z pulsującą muzyką. Jeżeli tylko masz na to ochotę, a przestrzeń na jakiej organizujesz swoje spotkanie jest na tyle duża, możesz także ustawić kilka kostek koło siebie. Dają one świetny efekt. Nie mniej ważna jest utylitarna rola kostek. Pozwalają one gościom twojego przyjęcia na spokojne odstawienie popijanych właśnie drinków. Tego typu ozdoba to z jednej strony świetny design, ale z drugiej strony również bardzo przydatny element wyposażenia całości, który spodoba się gościom.

Wynajem mebli eventowych warszawaWynajem mebli eventowych wrocławWynajem mebli eventowych krakówWynajem mebli eventowych poznań Wynajem lad kotek led i recepcji Koszalin

Nowoczesny minimalizm

Sam wygląd klocka jest prosty. Ma wymiary 40 na 40 na 40 centymetrów i wykonany został z białego tworzywa sztucznego. Ono to sprawia, że delikatnie połyskuje i wygląda bardzo nowocześnie. Jednak cała magia tego stolika zaczyna się w momencie, gdy uruchomi się tkwiące w jego środku lampki LED. To one nadają mu niezwykłego charakteru. Wypożyczalnia krzeseł Wrocław posiada takie, ale nie tylko takie elementy wyposażenia. Nie obawiaj się zniszczenia, kostka ma udźwig do 200 kilogramów, więc spokojnie twoi goście mogą na niej przysiąść. To konieczny i absolutnie niezbędny element wyposażenia twojej Sali imprezowej. Dobra zabawa zaczyna się tam, gdzie jest kostka LED. Wynajem krzeseł Warszawa posiada także te wspaniałe kostki led w swojej ofercie i wiele razy dostarczaliśmy je na Państwa eventy. Pulsujące w rytm muzyki światło skusi niejednego tancerza i wyciągnie twoich gości na parkiet.

Wymiary

Szerokość: 40cm Głębokość: 40cm Wysokość: 40cm