886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Składany stolik koktajlowy – Wynajem Stołów

stolik koktajlowy wypożyczenie

Codzienna gonitwa, szybkie tempo życia, natłok spraw, które nas oplatają jak bluszcz, powodują, że to niewiarygodnie szybkie tempo przekłada się także w sferę naszego relaksu, odpoczynku, ale przed tym także na nasze sprawy zawodowe, biznesowe, organizacyjne. Świat pędzi do przodu – w każdej sferze obserwujemy to codziennie – więc i biznes nie pozostał obojętny – spotkania , rauty, eventy również coraz częściej nabierają innej formy, innego – szybszego tempa – i w organizacji jak i również w przebiegu spotkania. Wszak jak ktoś kiedyś mądrze powiedział – czas to pieniądz, a pieniądze może szczęścia nie dają, ale pomagają w osiągnięciu takiego stanu ducha i ciała. Oferujemy także wynajem krzeseł Wrocław. I zapewne doskonale rozmawia się o nich na wszelkiego rodzaju spotkaniach z naszymi partnerami biznesowymi – tymi stałymi – ale takie spotkanie jest świetnym podłożem do pozyskiwania nowych ciekawych i owocnych kontaktów.

Idealny na przyjęcia koktajlowe – Wynajem Stołów

Przyjecie koktajlowe jest równie ważnym i uroczystym wydarzeniem co wielki raut czy bankiet ogranizowany dla partnerów biznesowych albo po prostu dla przyjaciół i rodziny. Stolik koktajlowy jest propozycją dla tych wszystkich, którzy pragną zorganizować popołudniowe przyjęcie, czy spotkanie, które będzie mieć charakter nieco luźniejszy i mniej wystawny od uroczystości organizowanych na wielką skalę z wykwintnym menu i wpisaną w scenariusz zabawą. Ta propozycja stolika jest bardzo charakterystyczna i typowa jeśli chodzi o model koktajlowy. Niewielki okragły blat wykonany jest z tworzywa, które jest odporne na wszelkiego rodzaju poplamienia, zamoczenia czy pęknięcia, blat podtrzymuje metalowy stelaż, który jest składany co jest niezmiernie praktyczne przy transporcie i ustawianiu stolika.W dolnej części stelaża po obu jego stronach znajdują się poprzeczne metalowe wsporniki, które zabezpieczają całą konstrukcję i zapewniają stabilność i bezpieczeństwo. Stolik koktajlowy jest na tyle elastycznym meblem, że bardzo dobrze można go wykorzystać w pomieszczeniach zamkniętych we wnętrzach zarówno kameralnych gdzie liczba gości jest ograniczona z uwagi na powierzchnię miejsca, ale wyśmienicie pasuje na zewnątrz, na otwartej szerokiej przestrzeni, ustawiając go w dowolny sposób, tak, aby goście mogli swobodnie przystanąć i porozmawiać przy lampce wina. Z pewnością jest to ciekawa propozycja dla Państwa na zorganizowanie spotkania w bardzo ostatnio modnym stylu koktajlowym, godna uwagi i inspiracji od naszej wypożyczalni stołów Poznań.

wynajem mebli eventowych poznańwynajem mebli eventowych poznańwynajem mebli eventowych poznańwynajem mebli eventowych poznańwynajem mebli eventowych poznańwynajem mebli eventowych poznańwynajem mebli eventowych poznańwynajem mebli eventowych wrocław

Wymiary

Średnica: 80cm Wysokość: 110cm