886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Składany stolik koktajlowy

stolik koktajlowy wypożyczenie

Codzienna gonitwa, szybkie tempo życia, natłok spraw, które nas oplatają jak bluszcz, powodują, że to niewiarygodnie szybkie tempo przekłada się także w sferę naszego relaksu, odpoczynku, ale przed tym także na nasze sprawy zawodowe, biznesowe, organizacyjne. Świat pędzi do przodu – w każdej sferze obserwujemy to codziennie – więc i biznes nie pozostał obojętny – spotkania , rauty, eventy również coraz częściej nabierają innej formy, innego – szybszego tempa – i w organizacji jak i również w przebiegu spotkania. Wszak jak ktoś kiedyś mądrze powiedział – czas to pieniądz, a pieniądze może szczęścia nie dają, ale pomagają w osiągnięciu takiego stanu ducha i ciała. Oferujemy także wynajem krzeseł Wrocław. I zapewne doskonale rozmawia się o nich na wszelkiego rodzaju spotkaniach z naszymi partnerami biznesowymi – tymi stałymi – ale takie spotkanie jest świetnym podłożem do pozyskiwania nowych ciekawych i owocnych kontaktów.

Idealny na przyjęcia koktajlowe

Przyjecie koktajlowe jest równie ważnym i uroczystym wydarzeniem co wielki raut czy bankiet ogranizowany dla partnerów biznesowych albo po prostu dla przyjaciół i rodziny. Stolik koktajlowy jest propozycją dla tych wszystkich, którzy pragną zorganizować popołudniowe przyjęcie, czy spotkanie, które będzie mieć charakter nieco luźniejszy i mniej wystawny od uroczystości organizowanych na wielką skalę z wykwintnym menu i wpisaną w scenariusz zabawą. Ta propozycja stolika jest bardzo charakterystyczna i typowa jeśli chodzi o model koktajlowy. Niewielki okragły blat wykonany jest z tworzywa, które jest odporne na wszelkiego rodzaju poplamienia, zamoczenia czy pęknięcia, blat podtrzymuje metalowy stelaż, który jest składany co jest niezmiernie praktyczne przy transporcie i ustawianiu stolika.W dolnej części stelaża po obu jego stronach znajdują się poprzeczne metalowe wsporniki, które zabezpieczają całą konstrukcję i zapewniają stabilność i bezpieczeństwo. Stolik koktajlowy jest na tyle elastycznym meblem, że bardzo dobrze można go wykorzystać w pomieszczeniach zamkniętych we wnętrzach zarówno kameralnych gdzie liczba gości jest ograniczona z uwagi na powierzchnię miejsca, ale wyśmienicie pasuje na zewnątrz, na otwartej szerokiej przestrzeni, ustawiając go w dowolny sposób, tak, aby goście mogli swobodnie przystanąć i porozmawiać przy lampce wina. Z pewnością jest to ciekawa propozycja dla Państwa na zorganizowanie spotkania w bardzo ostatnio modnym stylu koktajlowym, godna uwagi i inspiracji od naszej wypożyczalni stołów Poznań.

wynajem mebli eventowych wrocławwynajem mebli eventowych poznańwynajem mebli eventowych poznańwynajem mebli eventowych poznańwynajem mebli eventowych poznańwynajem mebli eventowych poznańwynajem mebli eventowych poznań

Wymiary

Średnica: 80cm Wysokość: 110cm