886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stół składany – czysta klasyka – Wynajem Stołów

Wypożyczalnia mebli wrocław

Jeżeli organizujesz spotkanie w większym gronie, z pewnością będziesz potrzebować odpowiedniego stołu. Prostokątny będzie w stanie pomieścić wszystkich gości i zapewni im niezbędną wygodę. Oferta wynajmu mebli eventowych obejmuje wszystkie sytuacje, kiedy potrzebna jest większa ilość elementów wyposażenia wnętrz.

Małe wymiary – Wynajem Stołów

Solidna konstrukcja stołu składanego to twardy blat z tworzywa sztucznego w kolorze białym oraz metalowe nóżki zapewniające stabilność. Rozłożona całość ma wymiary 74 cm (wysokość) x 76,5 cm (szerokość) x 179,5 cm (długość). Natomiast po złożeniu stół zajmuje powierzchnię niewielkiej walizki, co znacznie ułatwia jego transport i przechowywanie. To bardzo pomaga w ustawieniu stołów przy organizacji gali. Prostokątne stoły składane sprawdzą się zarówno w przypadku ustawienia ich w jednej linii, jak ma to miejsce na tradycyjnym weselu, ale również w formie pojedynczej. Wówczas mogą one służyć jako stół honorowy, na przykład na konferencjach i galach. Ich wymiary sprawiają, że ten model pasuje do większości krzeseł obecnych na rynku. Można je także dopasować do krzeseł dostępnych w ramach naszej wypożyczalni mebli. Dzięki temu bez problemu stworzysz wygodny i spójny stylistycznie zestaw.

Wypożyczalnia mebli krakówWypożyczalnia mebli Jelenia góraWypożyczalnia mebli ŁódźWypożyczalnia mebli Łódź

Ozdoby

Stoły są przez naszych klientów najczęściej ozdabiane. Wypożyczalnia stołów posiada w ofercie również obrusy i inne dodatki dobrane wielkością do konkretnego modelu. Dzięki temu wyczarujesz swoją indywidualną dekorację, która podkreśli charakter twojego eventu. Jest to szczególnie istotne w trakcie organizacji wesela, gdzie liczy się wyróżnienie. Zadowolenie świeżo upieczonych małżonków jest dla nas bardzo ważne. By temu sprostać oferujemy nasze rady i doświadczenia. Warto podkreślić, że stoły składane w naszej kolekcji można dowolnie ustawiać. Są na tyle lekkie i mobilne, że ich przestawianie nie sprawia problemu. Solidna konstrukcja pozwala na ustawianie ich zarówno w pomieszczeniach, jak również w trakcie trwania imprez plenerowych. Taka uniwersalność jest bardzo ceniona. Klasyczny kształt wyglądać będzie dobrze przy wszystkich okazjach. Dlatego polecamy prostokątne stoły składane wszystkim miłośnikom klasyki i ponadczasowości.

Wymiary

Szerokość: 76cm Głębokość: 180cm Wysokość: 75cm