886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stół konferencyjny 160×80×75 – Wynajem Stołów

Stół konferencyjny z metalowym stelażem zapewnia stabilność, w naszej ofercie wypożyczalni mebli eventowych znajduje się jeszcze kilka typów stołów konferencyjnych. Są to meble bardzo popularne dzięki swojej prostocie i profesjonalnemu wykonaniu, a także uniwersalnym kolorze. Organizacja konferencji, bankietów czy spotkań biznesowych dzięki tym stołom stanie się przyjemna i szybka. Dziś prezentowanie firmy to norma praktykowana od małych firm, aż po wielkie korporacje, przynosi długotrwałe kontakty dzięki którym firma może się rozwijać, a także ma możliwość wymiany doświadczenia i osiągnięć. Wynajem tego stołu może okazać się świetnym pomysłem na wszelkiego rodzaju szkoleniach, jego duży blat zapewni miejsce na niezbędne akcesoria, np. rzutnik czy laptop, które też mogą państwo zobaczyć w naszym asortymencie. Wynajem krzeseł, odpowiednich dla tego mebla targowego, to podstawa dlatego zachęcamy do sprawdzenia oferty naszych pozostałych mebli na event.

Komfort pracy to podstawa – Wynajem Stołów

Dzięki wybraniu odpowiednich materiałów przy tworzeniu tego stołu zapewni on komfort, jego struktura jasnego drewna jest ponadczasowym trendem w meblach biurowych i zapewnia profesjonalny wygląd. Stół ten można łączyć w szeregi dzięki czemu jest możliwość posadzenia licznej grupy gości w sali konferencyjne. Umiejętne rozstawienie rzędów pozwala na uzyskanie wymaganemu odstępu na wygodne zajęcie miejsca, a także optymalne zagospodarowanie miejscem w sali. Oszczędna bardzo praktyczna forma tego modelu zapewnia satysfakcję obu stron – zarówno organizatorom i uczestnikom konferencji. Polecamy także sprawdzenie naszego asortymentu wypożyczalni mebli eventowych.

Wymiary

Szerokość: 160cm Głębokość: 80cm Wysokość: 75cm

I mamy tu kolejną naszą propozycję dla tych wszystkich z Państwa, którzy są na etapie planowania spotkania o charakterze konferencji czy prelekcji i potrzebują Państwo mebli, a dokładniej stołów, by móc przy nich posadzić swoich gości. Wybór jest bardzo bogaty, nasza firma posiada szeroki asortyment mebli typu stoły czy krzesła, które stworzone są dokładnie w celu zaspokojenia takich właśnie potrzeb. Jedną z licznej naszej oferty jest stół konferencyjny o wymiarach 160×80. Długi blat wykonany z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego o strukturze drewnopodobnej pozwala na posadzenie dwóch a nawet trzech osób przy stole, jest to o tyle istotne ,że gdy dysponują Państwo lokalem, salą o niezbyt wielkim metrażu , to ustawiając kilka stołów o takim wymiarze, mają Państwo możliwość skupienia większej liczby gości w jednym miejscu, nie ujmując tym samym poczucia wygody i swobody uczestników spotkania. Jest to specjalny projekt, stworzony dla tych wszystkich, którym ograniczona powierzchnia lokalu jaką maja do dyspozycji wydawać by się mogło uniemożliwia zaproszenie większej ilości osób. Tu pole do popisu jest bardzo szerokie, ustawność stołu w różnych konfiguracjach pozwala na to, aby zorganizować konferencję z rozmachem, bez obawy o to, że ktoś bardzo ważny dla Państa osobiście, ale i ważny i dla Państwa prestiżu czy partnerstwa chociażby biznesowego, nie znajdzie miejsca podczas tak ważnego dla Państwa spotkania. Goraco polecamy korzystanie z naszej bazy mebli i artykułów ekoracji i oświetlenia, a w szczególności z prezentowanego na stronie stołu.

Idealny na prelekcje

Staramy się jako instytucja powołana do zaspokajania potrzeb naszych klientów w sferze mebli użytkowych oraz elementów dekoracyjno -oświetleniowych wywiązywać się z naszego celu i założenia jak najlepiej tym bardziej, że nasi klienci są zazwyczaj i coraz częściej bardzo konkretni i wymagający, którym nie jest obojętne z jakich przedmiotów korzystają i którzy pragną za wszelką cenę zadowolić z kolei swoich gości i uczestników różnych spotkań i eventów. Jest to dla naszej firmy ogromna motywacja do dalszych działań na coraz to wyższym poziomie dostosowanym do aktualnych trendów światowych , a wielką satysfakcją i gratyfikacją dla nas jest i zawsze będzie Państwa zadowolenie i fakt, że będą Państwo do na wracać.