886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stół konferencyjny 65×65 – Wynajem Stołów

Wypożyczalnia mebli biurowych Łódź

Istnieje cała gama stołów, codziennie siadamy przy naszych stołach w naszych domach, kiedy wyskoczymy na lunch podczas przerwy w pracy spożywamy posiłek czy pijemy kawę przy stole czy małym stoliku w barze, czy bistro, w pracy albo w szkole też często siedzimy przy stole – jest to biurko – ale ono również jest swojego rodzaju stołem. Jest to nieodzowny mebel w naszym życiu – oczywiście łącznie z krzesłem stanowi doskonałą całość i służy nam ku radości i zadowoleniu. Stół, a w zasadzie jego kształt i wygląd stanowią integralną część z otoczeniem, w którym przebywamy, dobrze – powiedzmy – dopasowany stół do wnętrza będzie niejednokrotnie podstawowym elementem wystroju, na którym spoczywać będzie atmosfera i klimat jaki chcemy uzyskać w danym dniu podczas imprezy którą właśnie Państwo organizują. Wypożyczalnia mebli Poznań stworzyło świetnie aranżacje, które może zobaczyć w zakładce portfolio.

Wypożyczalnia mebli eventowych warszawa Wypożyczalnia mebli eventowych warszawa Wypożyczalnia mebli eventowych warszawa Wypożyczalnia mebli eventowych warszawa

Konferencja w kształcie kwadratów – Wynajem Stołów

Jeżeli chcą Państwo zorganizować konferencję, prelekcje, odczyt lub spotkanie o podobnym czy zbliżonym charakterze to oczywiście oprócz mebli przeznaczonych do siedzenia będą Państwo potrzebować stoły, przy których posadzą Państwo szanownych uczestników tegoż spotkania. Prezentujemy Państwu stół konferencyjny o wymiarach 80×80. Jest to średniej wielkości mebel, posiada mocny solidny blat osadzony na czterech metalowych nogach, cała konstrukcja nie jest skomplikowana, stół jest bardo poręczny jeśli chodzi o załadunek i transport, nie sprawia żadnego kłopotu podczas rozkładnia i układania w wielkich salach, aulach, czy wnętrzach, gdzie ma się odbywać spotkanie. Stół jest o tyle ciekawy, że można go ustawić jeden obok drugiego w rzędach, ale można także dać się ponieść wyobraźni i na przykład ustawić kilka w kształcie większych kwadratów, tworząc swoistego rodzaju boksy, dzięki którym można posadzić Państwa gości w zależności od charakteru grup tematycznych czy po prostu z uwagi na relacje koleżeńskie i zależności wynikające z zależności personalnych. Bardzo uniwersalna propozycja, stół doskonale odnajduje się we wszelkiego rodzaju aranżacjach wnętrza, czy to w mniejszych bądź większych salach, lekkość i stabilność to cechy charakterystyczne przedstawionego modelu , doskonale prezentuje się solo – bez dostrojeń i dodatków w postaci obrusów czy serwet , powierzchnia blatu jest na tyle estetycznie wykonana, że każdy uczestnik spotkania będzie z pewnością usatysfakcjonowany podczas trwania konferencji. Nasza firma meble eventowe oferuje także wypożyczenie krzeseł.

Wymiary

Szerokość: 65cm Głębokość: 65cm Wysokość: 75cm