886 740 274
bok@meble-eventowe.com
Stół Konferencyjny z mediaportem - wynajem mebli eventowych Warszawa

Zasilanie w każdym miejscu – Wynajem Stołów

Stół konferencyjny 120x80x75 z media portem to świetny wybór gdy na stanowisku potrzebne będzie zasilanie do różnego rodzaju sprzętu elektronicznego. Umiejscowiony port w górnej części blatu zapewnia wygodę korzystania, i możliwość podpięcia urządzeń o krótkim kablu zasilającym. Trzy porty to optymalna ilość, która zapewni zasilanie na przykład do laptopa, rzutnika i głośników. Blat wykonany z trwałej płyty laminowanej o charakterystycznym dla drzewa fakturze i jasnym kolorze, który zapewnia profesjonalny i prosty wygląd. Możliwość „zamknięcia” mediaportu, zapewnia większy obszar roboczy gdy nie jest używany.

Mnogość asortymentu – Wynajem Stołów

Nasza wypożyczalnia mebli eventowych posiada również te stoły bez mediaportów, jak i stoły konferencyjne w innych wymiarach. W naszej ofercie znajdą Państwo fotele i krzesła biurowe, które świetnie odnajdą się w kompozycji z tym stołem i stworzą niemal doskonały set biurowy. Nie zabraknie tam także różnego rodzaju rzutników, laptopów czy nawet nagłośnień.

Wypożyczalnia Stołów i krzeseł

Nasza wypożyczalnia stołów zajmuje się również wynajmem krzeseł. Dzięki Dobrze usytuowanym magazynom zapewniamy dostawy na całą Polskę. A w nasze biura znajdują się w Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice.

Wymiary

Szerokość: 120cm Głębokość: 80cm Wysokość: 75cm