886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stół konferencyjny 160×70

Stół konferencyjny 160x70 - meble eventowe wrocław

W naszej ofercie wypożyczalni mebli konferencyjnych nie mogło zabraknąć bardzo popularnego stołu 160×70. Nadający się świetnie na organizacje bankietów, konferencji czy spotkań biznesowym, dla małych firm jak i dużych korporacji. Jego uniwersalny i ponadczasowy wygląd świetnie wpisuje się w większość aranżacji. Meble biurowe muszą gwarantować komfort przy pracy, odpowiednie wykonanie, dobranie wysokości, spełnienie szeregu norm, to wszystko mamy zawsze przy uwadze wybierając nasze meble eventowe na wynajem. Ich wygląd powinien być prosty i profesjonalny, tekstura jasnego drewna użyta przy produkcji tego stołu spełnia wszystkie te kryteria. Stabilność stołów to jeden z najważniejszych aspektów dobrej i wydajnej pracy w biurze, nogi stołu konferencyjnego zakończone są stopkami które niwelują poślizg, a poprzeczne wzmocnienia nadają „twardości”, dzięki której stół nie kołysze się.

Jeden z wielu w asortymencie

Nasza wypożyczalnia mebli eventowych posiada w swoim asortymencie nie tylko odpowiednie stoły konferencyjne, ale także fotele czy krzesła biurowe, a dzięki mnogości wyboru można zestawić swój set biurowy, który będzie odpowiedni na daną okazje. Stół ten odnajdzie się idealnie na większych imprezach dzięki możliwości łączenia ich w szeregi czy też organizacji biur typu openspace. Stół konferencyjny jest wykonany tradycyjnie z blatu,tu mamy płytę z tworzywa drewnopodobnego, trwałą i odporną na wszelkie uszkodzenia, spód stanowi stelaż metalowy, czyli cztery nogi na których stół stabilnie stoi, oszczędna bardzo praktyczna forma tego modelu zapewnia satysfakcję obu stron – zarówno organizatorom i uczestnikom konferencji. Wymiar blatu, a konkretnie jego długość pozwala na swobodne rozłożenie nowoczesnych urządzeń mobilnych, wszelkich pomocnych gadżetów czy chociażby dokumentów i teczek, które posiadają nasi goście – uczestnicy spotkania. Solidność, wygoda, praktyczność to podstawa naszych mebli, które mamy przyjemność Państwu przedstawić i polecić. Co wyróżnia profesjonalnie przygotowaną konferencję? Zaproszenie prelegentów – specjalistów w swojej branży, ciekawe wykłady oraz praktyczne ćwiczenia? Oczywiście tak, ale nie tylko. Równie ważne jest zadbanie także o odpowiednią oprawę tego wydarzenia. W tym przypadku z pomocą przychodzi wypożyczalnia mebli eventowych.

Dobra nauka

Konferencja to okazja do długich godzin wykładów. W ich trakcie można poczuć znużenie. By tego uniknąć, zadbaj o właściwy dobór mebli. Poza wygodnymi krzesłami z pulpitami dla słuchaczy, potrzebne są także praktyczne, biurowe stoły dla prelegentów. Stół ze składanymi nogami to idealne podkreślenie twojego profesjonalizmu jako organizatora. Wygodna wysokość sprzyja skupieniu. Stół wygląda na tyle nowocześnie, że nie musi zostać niczym przykryty. Jeżeli jednak chcesz podkreślić odświętny charakter wydarzenia, zdecyduj się na dodatkowy materiał. Wówczas ten dodatkowy blat służyć może posłużyć jako stół do postawienia na nim dzbanków z napojami gorącymi oraz zimnymi albo przekąsek. Zadbanie o właściwy charakter przestrzeni, w której odbywa się spotkanie naukowe, sprzyja nauce. Zaproszeni goście poczują się docenieni, jeżeli zadbasz o ich wygodę nie tylko w postaci wygodnych krzeseł, ale także skorzystasz z usług wypożyczalnia stołów Poznań.

Wygoda dla ciebie

Weź pod uwagę także fakt, że organizacja przestrzeni konferencji musi być również dla ciebie jak najmniej kłopotliwa. Wygodne składane stoły można z łatwością przestawić lub nawet całkiem schować, gdy już nie będą potrzebne. To ważne w sytuacji, gdy organizujesz spotkanie o nieustalonym ściśle programie. Może się okazać, że jakiś punkt planu ulegnie zmianie i trzeba będzie szybko na nowo przearanżować przestrzeń. Z profesjonalnymi stołami konferencyjnymi stanie się tak bez problemu i bez konieczności angażowania dodatkowych pracowników. Wówczas żadne nieprzewidziane wydarzenie nie zburzy twojego spokoju, a przez swoich gości zostaniesz zapamiętany jako osoba, która potrafi podejmować szybkie decyzje i jest jednocześnie bardzo dobrze zorganizowana.

Wymiary

Szerokość: 70cm Głębokość: 160cm Wysokość: 75cm