886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Okrągły stół uświetni wszystkie spotkania – Wynajem Stołów

wypożyczalnia stołów

Okrągły, bankietowy stół to nasz hit wśród oferty wypożyczalni stołów. Klasyczna elegancja nadal jest najbardziej ceniona przez znawców i koneserów. To idealne propozycja na bankiety i przyjęcia, takie jak wesele. Dobór odpowiednich mebli to przecież ważny punkt odbioru całej uroczystości.

Dobry wygląd na okrągło! – Wynajem Stołów

Blat stołu wykonany został ze specjalnego materiału, który zapobiega jego przemoknięciu. Dzięki tej powłoce, nawet jeżeli coś wyleje się na niego w trakcie przyjęcia, całość nadal będzie prezentowała się nienagannie. Nogi okrągłego stołu z naszej kolekcji są wyposażone w aluminiowe kątowniki. To spore ułatwienie. Dzięki temu można je złożyć i wygodnie transportować stoły do docelowego miejsca po prostu tocząc je po ziemi. Do tego składowanie stołów jest banalnie proste, ponieważ można ułożyć je w formie stosów. Dzięki swojej lekkości, z ustawieniem stołów nie ma żadnego problemu, równie dobrze poradzi sobie z tym nawet kobieta. Okrągły blat daje wiele możliwości ustawienia stołów. Zmieści się przy nim dziesięć osób, co jest idealną liczbą rozmówców. Jeżeli podobają ci się przyjęcia w stylu amerykańskim, z pewnością docenisz urok mniejszych, okrągłych stołów nawet w trakcie własnego wesela. Dają one po prostu większe wrażenie intymności, a goście mogą w spokoju cieszyć się swoim towarzystwem, pysznymi daniami oraz miłą rozmową.

Wynajem mebli biurowych warszawaWynajem mebli biurowych poznańWynajem mebli biurowych krakówWynajem mebli biurowych wrocław

Dobrze przystrojony

Oferta naszych wypożyczalni mebli jest wzbogacona także o wybór krzeseł pasujących do tego stołu, a także wszelkich dodatków niezbędnych w tak podniosłej chwili. Oferujemy okolicznościowe obrusy oraz falbany, które pozwolą podkreślić podniosłość chwili. Śnieżnobiały obrus i kolorystyczne akcenty? To wygląda dobrze i jest ponadczasowym wyznacznikiem elegancji i dobrego gustu. Tak przystrojony stół to doskonałe tło do prezentacji innych elementów. Każde danie będzie świetnie się na nim prezentowało. Dodatkowo sala z takimi ozdobami zyska specjalny wymiar. W końcu dzień ślubu to jedna z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Bankiet perfekcyjny jest na wyciągnięcie ręki!

Wymiary

Kod: 0149

Średnica: 160cm Wysokość: 75cm

Kod: 0150

Średnica: 180cm Wysokość: 75cm