886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stół składany 86×86 – jakość do kwadratu – Wynajem Stołów

Wynajem mebli biurowych Jelenia góra  

Estetyka, stabilność, praktyczność i najwyższa jakość – tan zestaw cech określa kwadratowy stół znajdujący się w ofercie naszej firmy wypożyczającej meble eventowe w Warszawie. Prostota to coś, co sprawia, że jest on tak bardzo doceniany przez naszych Klientów.

Estetyczne garden-party – Wynajem Stołów

Wodoodporna konstrukcja powstała z połączenia blatu z tworzywa sztucznego i składanych nóżek z lekkiego metalu sprawia, że to idealna propozycja stołu ogrodowego lub kempingowego. Bez obaw można trzymać go na zewnątrz i nie obserwować z niepokojem prognozy pogody. Nawet deszcz nie jest w stanie mu zaszkodzić. Dodatkowym atutem tego właśnie modelu są składane nóżki. Złożenie stołu jest bardzo proste i dokonuje się w zasadzie jednym ruchem ręki. Uzyskany płaski kwadrat blatu jest łatwy w przechowywaniu i transporcie. Bez obaw można położyć kilka stołów na siebie. Niewielkie wymiary z powodzeniem wystarczą do posiłku dla czterech osób. Jeżeli potrzeba więcej miejsca, stoły można ze sobą zestawiać w dowolnych konfiguracjach. Dzięki temu jest to propozycja na przyjęcie w ogrodzie, zarówno w zestawie z dobranymi krzesłami z naszej oferty, jak i na typowy koktajl na stojąco. Wówczas stół to doskonały pomysł na miejsce do położenia przekąsek lub prezentów od gości. Oczywiście, można go dowolnie nakryć, by zaaranżować przyjęcie według własnej wizji.

Wynajem mebli biurowych ŁódźWypożyczalnia mebli eventowych katowiceWypożyczalnia mebli eventowych warszawa

Profesjonalista w każdym calu

Stabilna i lekka konstrukcja kwadratowego stołu składanego przyda się również jako stół handlowy. Można go z łatwością przestawiać, by uzyskać satysfakcjonujący efekt. Nasza wpożyczalnia stołów Poznań kieruje tą propozycje do organizatorów różnego typu targów, na której się świetnie odnajduje. Stół o praktycznej wysokości przydaje się do prezentacji produktów, wyłożenia niezbędnych gadżetów oraz ulotek reklamowych. Zaplanowane stanowisko wystawiennicze to połowa sukcesu w każdej branży. Stół barowy będzie wygodny do korzystania przez gości i posiada szerokie możliwości aranżacyjne. Wypożyczalnia mebli sprawdza się szczególnie w takich wyjątkowych sytuacjach, gdzie trzeba zwracać jak największą uwagę na efekt końcowy.

Wymiary

Szerokość: 86cm Głębokość: 86cm Wysokość: 75cm