886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stolik kawowy II Black – czarna pantera eventów – Wynajem Stołów

Wypożyczalnia mebli eventowych wrocław

Czarny stolik wykonany z płyty laminowanej, którego konstrukcja została wzbogacona o dodatkową półkę. To miejsce na ułożenie dodatkowych przedmiotów, które niekoniecznie muszą znaleźć się na pierwszym planie, ale jednocześnie stanowić będą miłe urozmaicenie przyjęcia gości. Mowa o wszelkiego typu magazynach i folderach. Nasza wypożyczalnia mebli eventowych posiada także biały model tego stolika.

Król aranżacji – Wynajem Stołów

Czarny, prosty stolik o kształcie prostokąta to także doskonały element uzupełniający wszelkiego typu meble tapicerowane. To one najczęściej przyciągają wzrok. Skórzane kanapy, pikowania, metalowe ramy albo nawet kontrastowe poduszki – wszystkie te elementy zostały wprowadzone, by ściągać na siebie uwagę. Tymczasem stolik powinien odgrywać rolę poboczną, ale niemniej ważną. Dzięki zaufaniu naszej firmie wynajmującej meble eventowe, otrzymasz gotowy, dopasowany do siebie scenariusz imprezy, czyli w tym przypadku idealnie dobrane kanapy i stoliki. Nie będziesz musiał przejmować się tego typu sprawami i będziesz mógł skupić się na elementach naprawdę najważniejszych dla powodzenia twojego wydarzenia.

Wypożyczalnia mebli eventowych krakówWypożyczalnia mebli eventowych poznań

Proste rozwiązania są najlepsze

Proponujemy stolik kawowy Black jako uzupełnienie wystroju sali bankietowej, restauracyjnej, miejsce odbywania się konferencji, czy na przykład nagrania dla mediów. Jego lekkość sprawia, że w mniej niż minutę stolik można dowolnie przestawić, by stworzyć całkowicie odmienną przestrzeń. Jeżeli proste rozwiązania są również najlepsze, to stolik kawowy Black doskonale to obrazuje. Czerń jest modnym kolorem, który pasuje do wieczorowego stylu spotkania. Jeżeli dobierasz ciemne barwy innych mebli, a ściany w pomieszczeniu nie mają odcieni pastelowych, koniecznie zdecyduj się na czarny stolik. Tylko wówczas zyskasz magnetyczną całość, gdzie wszystko jest do siebie dopasowane. Czerń jest elegancka i niezobowiązujące. Dobrze komponuje się ze wszystkimi innymi kolorami albo na zasadzie uzupełniania, albo wręcz przeciwnie – kontrastu. Dzięki temu można z większą swobodą aranżować przestrzeń. Prostokątny stolik kawowy odgrywa także rolę poziomego podzielenia przestrzeni. Oferta mebli eventowych jest na tyle bogata, że można dopasować do niego na przykład pufy i inne akcesoria, które optycznie wydzielą przestrzeń, w tym przypadku miejsce spotkania i rozmowy.

Wymiary

Szerokość: 90cm Głębokość: 55cm Wysokość: 45cm