886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stolik kawowy Black – jeśli masz już dosyć bieli – Wynajem Stołów

Wynajem mebli eventowych kraków

Biel opanowała wszelkiego typu gale. Właśnie w tym kolorze są najczęściej wybierane dodatki i meble. Jest ona oczywiście bardzo ładna i stylowa, ale przy tym już nieco nudna. Więc jeżeli masz ochotę na wyróżnienie się w tłumie, zdecyduj się na skorzystanie z oferty wynajmu mebli w kolorze czarnym. Jedną z naszych propozycji jest stolik kawowy Black.

Niepostrzeżony pomocnik – Wynajem Stołów

Podczas organizacji spotkania na które ma przybyć bardzo wielu gości, należy dopilnować wielu spraw. W organizacyjnym wirze, a często również chaosie, bardzo łatwo jest zapomnieć o wielu niezbędnych kwestiach. Tego typu gala to organizacja rozbudowana pod względem logistycznym, w trakcie której trzeba wziąć pod uwagę wiele zmiennych. Wśród nich także fachowe, ale wygodne urządzenie przestrzeni, po której poruszać się będą goście. Często pojawia się konieczność lub chęć stworzenia miejsca służącego wypoczynkowi, a nasza wypożyczalnia mebli Poznań pomoże stworzyć takie miejsce. Nie musi to być od razu oddzielny relax room, czasami wystarczy na przykład ustawienie dwóch wygodnych kanap, foteli, a nawet puf, które umożliwiają gościom złapanie oddechu i spokojniejszą rozmowę z dala od gwaru. Jeżeli planujesz również takie miejsce na swoim weselu lub przyjęciu z innej okazji, niezbędnym jego wyposażeniem jest wygodny stolik kawowy. Proponujemy model w kolorze czarnym, który przyciąga wzrok i dobrze będzie się prezentował w zestawieniu z ciemniejszymi meblami.

Wynajem mebli eventowych poznań

Czysta czerń

Leciutki stolik wykonano z laminowanej płyty. Dzięki temu można go łatwo przestawić. Prosta forma nie posiada dodatkowych elementów ozdobnych, a co za tym idzie – może być zaaranżowana w zasadzie w dowolny sposób. Kwiaty, dekoracje, napoje, przekąski – wszystkie te elementy stworzą charakter kącika, gdzie stolik kawowy Black będzie służył jako doskonałe tło. Korzystając z oferty poznańskiej wypożyczalni krzeseł nie zapomnij o tym dodatkowym elemencie kształtującym przestrzeń. Jest to niewielki element, ale docenisz jego rolę niepostrzeżonego pomocnika, który z pewnością się przyda.

Wymiary

Szerokość: 55cm Głębokość: 55cm Wysokość: 45cm