886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stolik kawowy I White najmniejsze elementy są najważniejsze – Wynajem Stołów

Wynajem mebli eventowych Jelenia góra

Bardzo lekki i minimalistyczny – te określenia najtrafniej oddają charakter stolika kawowego I White. Został on wykonany z płyty laminowanej. Biały kolor jest bardzo uniwersalny, dlatego ten model doskonale nadaje się do wykorzystania we wszelkich aranżacjach.

Niezobowiązujące spotkania – Wynajem Stołów

Stolik kawowy I White to jeden z elementów oferty wynajmu mebli eventowych. Jest prosty i bardzo funkcjonalny. Jego wysokość i kształt pasują do większości kanap i siedzisk obecnych na rynku. Kolor biały jest wszechstronny, dlatego zestawiać go można nie tylko z białymi meblami. Równie dobrze wyglądać będzie w kolorowym otoczeniu. Lekkość i wygoda tego mebla sprawiają, że to dobra propozycja na wystrój kinderparty lub inną okazję, której uczestnikami będą dzieci. Stolik jest na tyle leciutki, że każdy bez problemu przestawi go na dowolne miejsce. Wykorzystywanie kilku stolików kawowych I White pozwala na funkcjonalny podział przestrzeni. Poziome linie podziału są bardziej naturalne i mniej zaburzają postrzeganie. Wyznaczanie stref to bardzo ważny element organizacji dużej imprezy, na którą zaproszonych jest wielu gości. Tak uniwersalny mebel sprawdzi się wyśmienicie, zwłaszcza w przypadku chęci stworzenia miejsc przeznaczonych do różnych celów. Wypożyczalnia mebli eventowych posiada także w swojej ofercie ten model w kolorze czarnym. Ustawienie naprzeciwko siebie kanap i foteli, i uzupełnienie tego stolikiem I White, stwarza przytulne miejsce przeznaczone do spotkań i rozmowy. Z kolei stoli stojący z boku może służyć jako podstawa do prezentacji produktu, położenia ulotek i folderów, a także jako wygodne miejsce do ustawienia poczęstunku dla gości.

Ważna rola

Dopracowane szczegóły są istotne, gdy organizuje się spotkanie w mniejszym i szerszym gronie. Nawet jeśli planujesz jedynie zaprosić znajomych i rodzinę, powinieneś zadbać o ich komfort. Lekkie i ustawne stoliki kawowe przydadzą się, najmłodszym gościom imprezy zacznie się nudzić. Wystarczy wówczas położyć na nim puzzle, klocki lub akcesoria do malowania, by maluchy zajęły się zabawą na dłużej. Gospodarz powinien być przygotowany na każdą ewentualność. Na szczęście nie musisz myśleć o wszystkim sam, a możesz skorzystać z pomocy firmy zajmującej się przygotowaniem wynajmu mebli eventowych.

Wymiary

Szerokość: 55cm Głębokość: 55cm Wysokość: 45cm