886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stolik Hestia zaprojektowany, by cieszyć – Wynajem Stołów

wypożyczalnia krzeseł wrocław

Stolik Hestia to jedna z najbardziej nietuzinkowych propozycji w naszej ofercie mebli eventowych do wynajęcia. Niebanalny design kojarzy się z nowoczesnością, harmonią, ale również zabawą. Stwórz swoją inspirującą przestrzeń i wybij się z szarego tłumu dzięki temu ciekawemu meblowi.

Szkło & włókno szklane – Wynajem Stołów

Stolik Hestia to połączenie szklanego blatu i stożkowej nogi wykonanej z lakierowanego włókna szklanego. Jest on niski i niewielki, jego blat posiada 40 centymetrów średnicy. Dzięki temu postawić go można w zasadzie wszędzie i nie zaburza on przestrzeni. Współczesna odsłona stolika kawowego to dobry pomysł w zestawieniu z tak samo nowoczesnymi sofami. Materiały, z których został on wykonany odpowiadają obecnym trendom we wzornictwie przemysłowym. Jednym słowem to naprawdę wysoka jakość za wciąż rozsądne pieniądze. Wynajem krzeseł Poznań dobierze idealną ofertę siedzisk do tego modelu stolika. Przekonaj się sam, że niewielkie dodatki, zmiana wyglądu stolika może całkowicie odmienić daną przestrzeń. Nie trzeba w tym celu używać wysokich nakładów finansowych. Nawet jeden element jest w stanie wykreować współczesną przestrzeń inspirowaną najlepszymi projektami.

Prosta konstrukcja

Cały sekret sukcesu stolika Hestia tkwi w bardzo prostych środkach wyrazu. Przezroczysty blat utrzymywany jest przez masywne podparcie. To właśnie ten element jest w tym przypadku najważniejszy i odgrywa największą rolę. Dzięki niemu stolik nie jest zwykłym meblem o utylitarnym znaczeniu, a staje się małym dziełem sztuki. Niski stolik kawowy ma zastosowanie w miejscach, gdzie planujesz zorganizować przestrzeń do odpoczynku dla swoich gości. Ale nie tylko. Podczas konferencji prasowej, spotkania z mediami, a także jakiejkolwiek innej formy publicznego wystąpienia, gdzie goście mają siedzieć na sofach lub fotelach, konieczne jest zadbanie również o oryginalny stolik, na którym postawić można szklankę z wodą albo odłożyć dodatkowe materiały. Na szczęście nie musisz się martwić o takie szczegóły. Korzystając z usług wypożyczalni mebli, to my zadbamy o twoje zadowolenie. Wystarczy, że wybierzesz interesujący cię model i ilość potrzebnych sztuk. Otrzymasz w zamian produkt najwyższej jakości, który spełni wszystkie twoje oczekiwania i to za ułamek jego ceny sklepowej.

Wymiary

Średnica: 40cm Wysokość: 43cm