886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stolik Ibiza, czyli wakacyjny klimat – Wynajem Stołów

wypożyczalnia krzeseł kraków

Organizujesz przyjęcie w nowoczesnym stylu i nie odpowiada ci oferta standardowych mebli eventowych? Nic straconego! Dzięki nam możesz przebierać także wśród mniej konwencjonalnych mebli przeznaczonych do wynajęcia. Jedną z takich propozycji jest stolik Ibiza. Z pewnością zakochasz się w jego oryginalnym kształcie.

Mniej okrągły stolik kawowy – Wynajem Stołów

Standardowe kształty stolików do kawy mogą się szybko znudzić. Nie zawsze też pasują do konkretnie wybranego wnętrza. Niektóre pomieszczenia klubowe, galerie sztuki lub inne wnętrza pełne nowoczesnego przepychu wymagają innej formy. Dlatego w naszej ofercie znalazło się miejsce także dla mniej standardowych propozycji. Stolik kawowy Ibiza ma ciekawy kształt trójkąta o zaokrąglonych bokach. Szklany blat wsparty jest na metalowych, nieco odchylonych na zewnątrz nóżkach. Dzięki temu jest on bardzo stabilny i wytrzymały. Pełni przede wszystkim funkcję ozdobną, ale nie tylko, ponieważ można go wykorzystywać jako stolik kawowy lub przeznaczony do prezentacji upominków dla gości i innych ważnych przedmiotów. Stolik Ibiza znakomicie uzupełni wystrój kącika kawowego. Pasuje do kanap w różnorodnych kolorach, od czerni aż po biel. Przy skorzystaniu z usług wypożyczalni mebli eventowych w Warszawie, istnieje możliwość wynajęcia całego zestawu mebli, łącznie z wygodnymi kanapami o odpowiednim do wielkości stolika rozmiarze.

wypożyczalnia krzeseł poznań

Całkowicie współczesny wygląd

Stolik Ibiza jest dedykowany wszystkim miejscom, gdzie króluje nowoczesna aranżacja. Za sprawą swojego kształtu i materiałów użytych do produkcji (szkło, metal), wpisuje się w trend futurystyczny i industrialny, które to coraz częściej są nie motywem wystroju domowych wnętrz, ale również spotyka się je w przestrzeni publicznej lub biurowej. Tak urządzone pomieszczenia naturalnie łączą się z coraz bardziej ciekawą architekturą. Stolik Ibiza nosi swoją nazwę nieprzypadkowo. Podobnie jak hiszpańska wyspa, kojarzy się z luzem, lekkością, ale jednocześnie jest przedmiotem, który wszyscy chcą mieć. Jego charakter pasuje do otwartych przestrzeni, dlatego skorzystaj z niego organizując nowoczesne wesele, bankiet, galę, czy konferencję.

Wymiary

Szerokość: 80cm Głębokość: 80cm Wysokość: 40cm