886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stolik koktajlowy – Wynajem Stołów

wypożyczalnia krzeseł Jelenia góra Organizacja przyjęć i eventów to obowiązek przyjęcia na siebie bardzo wielu kwestii logistycznych. Czasami do ostatniej chwili nie do końca wiadomo ilu konkretnie gości przybędzie. W takich sytuacjach należy mieć zawsze plan B. Dzięki składanym stolikom koktajlowym dobierzesz idealnie liczbę miejsc do grupy przybyłych osób. Wnoszenie i wynoszenie stolików jest dyskretne dzięki ich lekkości i prostej konstrukcji.

Solo lub w duecie – Wynajem Stołów

Stabilne stoliki koktajlowe to podstawa organizacji wszelkiego typu przyjęć, na których goście głównie stoją. Dlatego w naszej ofercie mebli do wynajęcia nie mogło zabraknąć miejsca dla najbardziej podstawowego modelu. Jego krzyżowo ustawione nogi zapewniają wygodne podparcie dla gości. Metalowy blat bardzo łatwo składa się na bok, a do tego nóżka posiada możliwość zmniejszenia swojej wysokości, co tylko ułatwia transport i przechowywanie produktu. Jeżeli nie odpowiada ci surowość metalu, z którego wykonano ten stolik koktajlowy, proponujemy również wybór dedykowanych my pokrowców w różnych kolorach. Biel, czerń, granat, czerwień, beż i zestawienia kolorów to propozycja dla osób chcących czegoś nieco bardziej eleganckiego. Pokrowce z pewnością dodadzą koktajlowi klasy. Wysokość stolika wynosi 110 centymetrów, średnica stolika wynosi 60cm.

Uniwersalne zastosowanie

Składany stolik koktajlowy to propozycja zarówno na przyjęcia w pomieszczeniach, jak również imprezy plenerowe. Tego typu stoliki można zestawić z dowolnymi hokerami, również tymi znajdującymi się w ofercie wypożyczalni krzeseł w Poznaniu. Mogą one służyć jako miejsce do ekspozycji produktów, podawania przekąsek lub napojów dla gości, a także jako ciekawa dekoracja. Wysmukłość tego stolika sprawia, że wygląda on bardzo ładnie i nie przytłacza wnętrza. Z pewnością odnajdzie się w różnych stylach pomieszczeń, w których ma zostać użytkowany. Stabilna konstrukcja z metalu to gwarancja zadowolenia ze strony gości oraz ciekawej stylistyki. W połączeniu z akcentami kolorystycznymi prezentuje się nowocześnie, więc pasuje do różnych uroczystości, zarówno odbywających się w ciągu dnia, jak i w nocy. Można go wykorzystać na przyjęciach ślubnych, studniówkowych, a także spotkaniach biznesowych, gdzie liczy się przede wszystkim profesjonalizm.

Wymiary

Średnica: 80cm Wysokość: 110cm