886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stolik Lounge – wypoczynek na świeżym powietrzu

wypożyczalnia krzeseł Łódź

Biały stolik z tworzywa sztucznego Lounge przeznaczony jest do tworzenia zestawu z leżakiem Lounge, także dostępnym w ofercie wypożyczalni krzeseł we Wrocławiu. Jego minimalistyczna forma świetnie wygląda w połączeniu ze stylowym plenerem. Dlatego specjalnym przeznaczeniem tego zestawu, są przyjęcia na świeżym powietrzu.

W jak wygoda

Z pewnością zależy ci na zadowoleniu twoich gości. To tak samo ważny aspekt każdego przyjęcia, jak spójny wygląd całej aranżacji przestrzeni. Dlatego zdecyduj się na wybór stolika Lounge. Nie tylko jego błyszcząca biel doskonale wygląda, zwłaszcza w zestawieniu z leżakiem z tej samej serii, ale również stanowi wygodny mebel dla gości. W trakcie wypoczynku na świeżym powietrzu bardzo ważnym elementem są lekkie przekąski i chłodzące napoje. Dlatego stolik jest niezbędny. Postaw na minimalizm. Stolik waży niewiele, dlatego można go dowolnie przestawiać w zależności od potrzeb. Goście docenią wolność wyboru, jaką im dajesz pozwalając na przesuwanie lekkich mebli z tworzywa. Do tego stolik Lounge połączysz nie tylko z leżakiem, ale również z wszelkiego typu pufami, kanapami ogrodowymi i innymi siedziskami. Wynajmując tylko jeden typ mebla eventowego, zyskujesz całą masę możliwych zastosowań.

Wypożyczalnia mebli katowice

Olśniewająca czystość

Stolik wykonany z tworzywa jest bardzo prosty w obsłudze. Jeżeli coś zostanie na niego wylane albo pojawi się zabrudzenie innego typu, wystarczy jedynie przetrzeć go ściereczką, by odzyskał on swój utracony blask. To kwestia istotna, zwłaszcza jeżeli twoje przyjęcie jest mniej formalne i planujesz na nim obecność dzieci. One szczególnie ucieszą się z tej swobody. Stolik z serii Lounge może być bez obaw stosowany na zewnątrz. Czy to typowe garden party, czy koktajl przy basenie, a może prezentacja produktu odbywająca się na świeżym powietrzu – w takich sytuacjach zawsze można wykorzystać ten sam niewielki stolik z okrągłym blatem. Dzięki wypożyczalni mebli nie musisz się już niczym martwić, załatwimy wszystko za ciebie, a tobie pozostanie jedynie cieszyć się z uzyskanego efektu końcowego.

Wymiary

Średnica: 50cm Wysokość: 53cm