886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Szklany stolik Prisma – Wynajem Stołów

Wypożyczalnia mebli warszawa

Niektóre eventy wymagają szczególnej oprawy. Wówczas należy postawić na sprawdzone rozwiązania z najwyższej półki. Do takich z pewnością należy jedna z propozycji mebli eventowych, a dokładnie mówiąc, szklany stolik Prisma.

Mniejszy ma moc – Wynajem Stołów

Na metalowej konstrukcji o futurystycznym kształcie umieszczony został szklany blat. Niski stolik z pewnością będzie dobrze się prezentował jako blat kawowy stojący obok kanap o nowoczesnym kształcie. Jego surowość można ocieplić dodatkami. To propozycja aranżacji pomieszczenia na przykład na różnego typu prezentacja nowego produktu oraz gale, w trakcie których zaproszeni goście i eksperci nieco mniej formalnie zasiąść mają na wygodnych kanapach. Uzupełnieniem takiej stylistyki jest właśnie wykorzystanie szklanego stolika Prisma, który pozwala na umieszczenie na nim napojów albo dodatkowych materiałów promocyjnych. Tworzy to wystrój bardziej domowy, intymny, który z pewnością zostanie doceniony przez gości. Wystarczą tylko niewielkie dodatki, by stworzyć finalnie bardzo ciekawy, oryginalny wystrój. Elegancki stół będzie dobrze prezentował się w połączeniu z różnymi kolorami mebli. Równie dobrze będzie współgrał z białą, klockową kanapą, co z czarną, pikowaną. Dlatego wykorzystać go można na spotkania o różnorodnym charakterze. Wypożyczalnia stołów i krzeseł to świetna propozycja dla osób które, cenią sobie wygodę.

Wypożyczalnia mebli wrocławWypożyczalnia mebli krakówWypożyczalnia mebli poznań

Uwaga, szkło!

Elegancja to domena prostoty. Im coś ma prostszą konstrukcję i mniej zbędnych elementów zdobniczych, tym lepiej. Szklany stolik idealnie stapia się z tłem, dzięki czemu nie odgrywa pierwszych skrzypiec. W biznesowych eventach chodzi przecież przede wszystkim o prezentacje produktu i swojej firmy. Dlatego bardziej minimalistyczne urządzanie przestrzeni, gdzie odbywa się to wydarzenie, jest uznawane za bardziej profesjonalne. Treść zdecydowanie powinna górować nad formą. Lekki, szklany stolik na metalowej konstrukcji nie przytłacza, a jedynie pomaga w podkreśleniu rangi spotkania. Jego wygląd jest na tyle uniwersalny, że z powodzeniem używać go można również podczas zorganizowanych przyjęć na świeżym powietrzu. Całkowite wymiary tego produktu to 120 centymetrów długości, 70 centymetrów szerokości oraz 50 centymetrów wysokości. Wygodna wysokość pozwala na dopasowanie go do większości kanap występujących na rynku, także tych w ofercie wypożyczalni krzeseł.

Wymiary

Szerokość: 120cm Głębokość: 70cm Wysokość: 50cm