886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stolik Siesta

Stolik, który tu prezentujemy jest plenerowym odpowiednikiem okrągłego stolika kawowego. Jego kompaktowe wymiary – średnica i wysokość równe 45cm – czynią z niego zgrabny i poręczny mebel desygnowany na taras lub do ogrodu. Stolik wykonany jest z malowanej na czarno stali, mówimy tu zarówno o nogach, jak i o blacie, co daje mu dużą wytrzymałość i trwałość i dzięki czemu nie straszne mu są czynniki zewnętrzne. Jest to także mebel, który bardzo łatwo utrzymać w czystości – w razie potrzeby przetarcie ściereczką z łagodnym środkiem czyszczącym w zupełności wystarczy.

Elegancja i wszechstronność

Stolik Siesta cechuje się dość prostym designem. Jest to spory pozytyw, ponieważ dzięki temu o wiele łatwiej jest go dopasować do niekiedy bardzo nawet zróżnicowanych aranżacji. Poza imprezami ogrodowymi wynajem stolików Siesta polecić można wszędzie tam, gdzie potrzebny jest niewielki czarny stolik kawowy bez przesadnej elegancji. Warto mieć go zatem w pamięci, ponieważ może okazać się odpowiedni w najmniej oczekiwanym momencie.

Więcej z serii Siesta

Wynajem stolików Siesta można z powodzeniem połączyć z wypożyczeniem foteli, które w naszym asortymencie występują pod tą samą nazwą. Są to fotele stalowe z siedziskami oplecionymi polietylenową żyłką. Fotele i stoliki tworzą w tym przypadku idealny zestaw, zarówno pod względem estetyki, jak i przeznaczenia.

Wypożyczalnia mebli eventowych oferuje także

Jeżeli interesuje Państwa wynajem mebli eventowych z przeznaczeniem plenerowym, to informujemy, że nasza wypożyczalnia eventowa posiada w asortymencie szeroki wybór tego typu mebli. Oferujemy również dodatkowe akcesoria dla imprez plenerowych, jak chociażby różnego rodzaju namioty oraz urządzenia grzewcze. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym katalogiem.