886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stolik Silver – srebrna prostota – Wynajem Stołów

Wypożyczalnia mebli Jelenia góra

Bardzo elegancki, minimalistyczny stolik barowy w kolorze srebrnym. Jego niewielkie gabaryty i mała waga idealnie sprawdzą się w przypadku przyjęć w pomieszczeniach oraz na świeżym powietrzu. Dzięki możliwości wynajęcia mebli eventowych możesz dowolnie zaplanować przestrzeń, gdzie przyjęcia się ma odbywać i dobrać wyposażenie szyte na miarę własnych potrzeb.

Na jednej nodze – Wynajem Stołów

Stolik Silver to prostota w pełnym znaczeniu tego słowa. Składa się on z blatu o średnicy 60 centymetrów, który jest wykonany z tworzywa sztucznego ABS, przez co jest on odporny na działanie czynników atmosferycznych i używać go można także na zewnątrz. Blat wspiera pojedyncza noga, którą wieńczy stabilna stopa o średnicy 50 centymetrów. Dzięki niej cały stolik jest stabilny i siedzący przy nim goście czują się bezpiecznie i wygodnie. Noga stolika Silver jest chromowana, dzięki czemu wygląda nowocześnie i elegancko. Cała wysokość tego modelu stolika barowego to 111 centymetrów. Obciążyć go można do wagi 30 kilogramów, natomiast sam stolik jest bardzo lekki, waży zaledwie 8 kilogramów. W tym prostym projekcie udało się połączyć to, co niekoniecznie jest oczywiste: niska waga, a więc możliwość łatwego przenoszenia stolika, nie wyklucza jego stabilności. Dzięki temu stolik Silver świetnie prezentuje się zarówno solo, jak i w towarzystwie krzeseł do wynajęcia, przede wszystkim barowych hokerów.

Wypożyczalnia mebli Łódź

Multum zastosowań

Do czego może być wykorzystany stolik Silver? Przede wszystkim nasza wypożyczalnia stołów Poznań  jest to stolik barowy, dlatego jest niezbędny na wszystkich przyjęciach o mniej formalnym charakterze, na których będzie serwowany alkohol, przede wszystkim drinki przygotowywane przez barmana. Ale to nie koniec możliwości jego zastosowania. Kilka stolików ustawionych na zewnątrz może wyznaczyć miejsce przeznaczone do palenia papierosów albo przestrzeń sprzyjającą indywidualnej rozmowie pomiędzy gośćmi. Okrągłe blaty ustawić można koncentrycznie, w jednej linii lub w zupełnie inny sposób, by uzyskać jak najbardziej atrakcyjną i przede wszystkim wygodną, przestrzeń. Między innymi z tych powodów rekomendujemy wykorzystanie krzeseł Silver.

Wymiary

Średnica: 60cm Wysokość: 111cm